Тернопіль: зимові канікули – від 8 грудня і, можливо, до 20 січня (Відео)

школаМенше місяця залишається до закінчення першого семестру у тернопільських школах.

Аби зекономити на опаленні школярі на канікули підуть уже з 8 грудня. Таке рішення прийняли ще на початку навчального року. Відпрацювання розподілили впродовж усього семестру.

Читайте також. Тернопільський район: 11-річна дівчинка мало не спалила хату у селі

Усього 15 календарних днів впродовж семестру мають відпрацювати школярі, щоб піти на зимові канікули швидше. Почали відпрацювання з вересня: по суботах і додатковими уроками. Докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

– Було шість робочих субот: одна – у вересні, одна – у жовтні, три – у листопаді і одна – у грудні плюс два дні осінніх канікул і ще шість робочих днів ми відпрацювали додатковими уроками, причому не більше 3-4 додаткових уроків на тиждень, – розповідає заступник начальника управління освіти та науки Тернопільської міської ради Раїса Сауляк.

Ще довшими, можливо, будуть зимові канікули. Це рішення прийматимуть на початку грудня.

– Від 8 грудня фактично ми будемо на зимових канікулах. Наразі відомо, що вони будуть тривати до 11 січня. Але ця дата – не остаточна, бо ми ще до завершення семестру будемо розглядати це питання і, можливо, продовжимо канікули до 20 числа, – додає Раїса Сауляк.