Тернопіль: заявите про незаконну зброю – зможете її пізніше зареєструвати

zbroyaДо 20 березня жителі Тернопільщини можуть добровільно здати правоохоронцям зброю та боєприпаси або ж зареєструвати їх в законному порядку.

Операцію проводять на виконання Плану першочергових заходів МВС України щодо стабілізації оперативної  ситуації в державі. Про це повідомили у Секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області.

Читайте також. Надавати першу медичну допомогу вчать у Самообороні Майдану Тернопілля (Фото)

Правоохоронці нагадують, що незаконне зберігання зброї, боєприпасів, вибухівки – це злочин, за який законодавство передбачає як кримінальну, так і адміністративну відповідальність. Тих громадян, які добровільно звернуться впродовж вказаного терміну до райвідділів внутрішніх справ за місцем їх постійного проживання із заявами про добровільну здачу зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів і спеціальних засобів, які зберігаються у них незаконно, звільнять від будь-якої відповідальності.

Читайте також. “Росія через Олімпіаду проґавила перемогу Майдану і хоче надолужити”, – активіст Майдану у Тернополі

До того ж, у подальшому ці люди зможуть після оформлення відповідних документів, зареєструвати зброю в особисту власність і використовувати її на законних підставах.

Довідково. Детальнішу інформацію можна отримати за номерами телефонів у Тернополі: 27-13-11, 27-13-96 та 52-35-07. З питань добровільної здачі зброї та її реєстрації звертайтеся у підрозділи дозвільної системи органів внутрішніх справ за місцем проживання.