Тернопіль завершує опалювальний сезон – міська влада назвала дату

Тернопіль завершує опалювальний сезон 30 квітня.

Про це на своєму сайті повідомила Тернопільська міська рада.

Як ідеться в повідомленні, централізована подача тепла в житловий сектор обласного центру буде тривати до кінця сьогоднішньої доби.

“У п’ятницю, 30 квітня (з 00:00 год.), на території Тернопільської міської територіальної громади завершується опалювальний сезон. Подача теплоносія припиняється для житлових будинків, лікувальних закладів, загальноосвітніх шкіл, закладів дошкільної освіти та інших споживачів теплової енергії громади… У зв’язку із закінченням опалювального сезону та переключенням на міжопалювальний період 30 квітня з 00.00 до 16.00 год. у всіх житлових районах Тернополя буде відсутнє централізоване гаряче водопостачання”, – сказано на сайті мерії Тернополя.

Читайте аткож: Через 2 дні після завершення опалювального сезону Тернопіль поновив централізовану подачу тепла

Нагадаємо, що це вже друге цієї весни повідомлення влади Тернополя про завершення опалювального сезону. Вперше Тернопіль офіційно завершив опалювальний сезон із початку доби 13 квітня, а вже вдень 15 квітня через похолодання у місті почали відновлювати централізовану подачу тепла як у житловий сектор, так і в установи та організації.