Тернопіль: після ремонту вулиці Карпенка візьмуться за Текстильну і Оболоня (Відео)

карпенкаУ Тернополі триває ремонт вул. Карпенка. Це – один із найбільших будівельних об’єктів, запланованих на цей рік.

Нагадаємо, 5,5 мільйона гривень витратять з міської казни, аби навести там лад. Завершивши роботи, комунальники обіцяють взятися ще цього року за вулиці Текстильну і Оболоня.

Читайте також. Тернополяни дізналися, кого відзначать на “Алеї зірок”, і про сплату “військового збору”

Дорога на вулиці Карпенка до ремонту була чи не найгіршою у Тернополі. Комунальники за реконструкцію взялися наприкінці липня. Нарікають: робота йде повільно. Причина – у перенасиченні вулиці інженерними мережами. Докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

– Ми практично всі роботи виконуємо вручну. Тільки верхній шар знімаємо екскаватором. Це дуже трудомістка робота, і ми йдемо такими темпами, які нас не дуже влаштовують. Підганяти не можемо, бо можна порвати всі мережі. Проблеми є з тим, що мережі, нанесені на карту не відповідають усі тим, що є, – розповідає начальник відділу технічного нагляду Тернопільської міськради Олег Вітик.

Читайте також. Ремонт на Збаразькій мають завершити до 11-12 серпня, якщо не завадить погода (Відео)

Попри всі нюанси, закінчити роботи комунальники обіцяють до 21 серпня. На вулиці Карпенка у Тернополі планують облаштувати 300 метрів дощової каналізації, відремонтувати дорогу та встановити дві зупинки громадського транспорту.

– Зараз автобуси розвертаються біля “Берегині” і повертаються по Винниченка, Кривоноса через Миру на «Дружбу». А тролейбуси йдуть по малому колу. Це якраз вулиці Кривоноса, Миру, Дружби. Там немає таких проблем, бо на вулицю Карпенка ходив тільки один тролейбус – №1. Автобуси розвертаються, підбирають людей, – додає Олег Вітик.

Читайте також. Тернопілля: обласній дитячій лікарні виділили 900 тисяч гривень на ремонт

Доїхати до будинків швидших, пожежних машин у випадку необхідності, а також мешканців на своїх автівках є, кажуть комунальники. Повністю перекриють рух на один-два дні, коли будуть облаштовувати асфальтне покриття.

До речі, вулиця Карпенка у титульному списку капітальних ремонтів – не остання. Комунальники планують завершити ремонт ще на кількох дорогах, а також провести реконструкцію міжбудинкових дворів, дитячих і спортивних майданчиків.

– Вулиця Збаразька і Карпенка – одні з найгірших, якщо не враховувати вулиці Оболоня і Текстильну. Вони також є в нашому титулі. На вулицю Текстильну вже є документація на початок робіт, на підході – вулиця Оболоня, – пояснює Олег Вітик.

Довідково. Перший шар асфальтного покриття починають стелити на вул. Збаразькій. Капітальний ремонт дороги разом із ремонтом тротуарів планують завершити до 20 серпня, якщо не завадять дощі.