Тернопіль-Зарваниця-Тернопіль: 100 км на велосипеді – подарунок до Дня Матері (Відео)

Фото - dyvensvit.org
Фото – dyvensvit.org

Близько 40 людей взяли участь у велопрощі з Тернополя до Зарваниці і назад. Провели таку вперше!

Велосипедисти Тернопільщини долали стокілометрову дистанцію. Приурочили велопробіг Дню Матері. Про це – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

Читайте також. Особливою молитвою у Зарваниці вшанують матерів Тернопільщини

Велосипедисти Тернопільщини по-особливому відзначили День матері, подолавши стокілометрову дистанцію за маршрутом Тернопіль-Зарваниця-Тернопіль. Перед поїздкою усіх учасників прощі благословив та окропив святою водою отець Андрій.

– Усі матері є початком чогось нового: нового життя, нового прикладу, нового розуміння. Кожна дитина прислухається до слова матері, ми прислухаємося до Матері Ісуса. Напевно, є символічним таких похід в Зарваницю саме на День Матері. Бо зараз, як ніколи, потрібно слово матері, щоб зупинити ті всі негаразди в країні, бо чоловіки, вони все таки воїни, захищають, а жінка – миротворець, всіх об’єднує і приносить щось щасливе і нове, – говорить учасниця велопрощі до Зарваниці Ольга Звенигородська.

Читайте також. Молитва за Україну: Руслана Лижичко кличе тернополян на гору Хом’як

Велопрощею тернополяни вкотре хочуть привернути увагу та пропагувати здоровий спосіб життя, каже організатор велопробігу, голова громадської організації “Велоакадемія” Руслан Тхорик.

– Дистанція – 100 кілометрів. Ми так намагаємося пропагувати велорозвиток на Тернопільщині. Зазвичай такий стандарт для веломандрівника – 100 км. Якраз така дистанція дасть змогу випробовувати себе і здійснити чудову мандрівку. Це – як еталон для веломандрівника, – каже голова громадської організації “Велоакадемія” Руслан Тхорик.