Тернопіль: запит на інформацію можна надіслати факсом, за поштовою адресою чи на e-mail

P6060007-nАж 58 письмових звернень громадян і 27 запитів про надання публічної інформації надійшло протягом січня-листопада 2014 року у Тернопільську ОДПІ.

На всі фахівці надали змістовні відповіді та роз’яснення, запевняють в Інформаційно-комунікаційному відділі Тернопільської об’єднаної ДПІ.

Читайте також. Єдиний внесок на Тернопільщині сплачують більше 71 тисячі платників

Найбільше громадян хвилювало питання ухилення від сплати податків, з приводу якого надійшло 35 звернень. Своєчасне реагування на такі звернення дало результат. Адже контрольно-перевірочними заходами щодо перевірки заявлених фактів, донарахували більше як 108 тис. грн платежів і штрафних санкцій.

Також за цей час керівництво інспекції провело 33 прийоми громадян, що на 5 більше, ніж за відповідний період 2013 р. Усі порушені питання під час прийомів теж вирішили.

Читайте також. Тернопілля продовжує жити за рахунок податку на доходи фізосіб

Три звернення про прийняття податкової звітності на паперових носіях надійшло до сервісу «Пульс». Усі вони були розглянуті та вирішені по суті у встановлений термін.

Довідково. Запит на публічну інформацію можна надіслати факсом – 43-46-00, за поштовою адресою: Тернопіль, вул. Білецька, 1 або на e-mail: [email protected]. Про труднощі у стосунках із територіальними органами Фіскальної служби та пропозиціями щодо вдосконалення роботи відомства повідомляйте на телефонну «гарячу лінію» - «Пульс»: (044) 284-00-07.

Софія Левицька