Тернопіль запровадив нові обмеження через зростання кількості хворих на коронавірус

У рамках адаптивного карантину, за провадженого в Україні через пандемію коронавірусу, Тернопіль увів нові обмеження.

Як повідомляє сайт Тернопільської міськради, від 30 червня всі заклади громадського харчування та розважальної сфери і торгівлі працюватимуть у місті не до 23 години, як зазвичай, а до 22-ї. Виняток становлять продуктові крамниці, аптеки та автозаправки.

“На період дії встановленого карантину на території Тернопільської міської територіальної громади з 30.06.2020 року буде обмежено час роботи закладів громадського харчування, у тому числі в готелях, барах, клубах, кафе, дискотеках, пабів та закладів розважальної сфери до 22 години. Після цього часу буде заборонена робота всіх суб’єктів господарювання, які провадять свою діяльність у сфері оптової та роздрібної торгівлі, побутового обслуговування, окрім аптек, АЗС та продуктових магазинів”, – сказано в повідомленні міськради.

Влада міста наголошує, що дотримання цих вимог контролюватиме жорстко: “Буде посилена робота служб нагляду та контролю, спільних робочих груп у складі: Тернопільського міського управління ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області, відділу торгівлі, побуту та захисту прав споживачів, Тернопільського відділу поліції ГУ Національної поліції в Тернопільській області, управління патрульної поліції у Тернопільській області, управління муніципальної інспекції”.

Такі додаткові обмеження міська влада пояснює зростанням у місті кількості хворих на коронавірус.

Читайте також: Кількість інфікованих коронавірусом на Тернопільщині продовжує зростати (Мапа)

Як повідомляла ІА “7 Днів-Україна”, за даними Тернопільського обласного лабораторного центру МОЗ України, Тернопіль в останні три тижні є лідером в області за приростом нових випадків Covid-19. Нацбільше хворих на коронавірус н Тернопільщині зараз саме в обалсному центрі.