Тернопіль закликав усіх українців “до дорослої розмови” (Відео)

PC150122-n«Запрошення до дорослої розмови» – так означили резолюцію багатотисячного «Віче гідності» у Тернополі 15 грудня. Ухвалили її учасники мітингу одноголосно.

Тернополяни у такий спосіб звернулися до всіх українців, але насамперед до жителів Сходу, Півдня України, АР Крим. Закликали їх не бути байдужими до подій у нашій державі. Текст резолюції зачитав зі сходів драмтеатру голова комісії з питань законності Тернопільської облради, свободівець Леонід Бицюра (див. відео!).

Читайте також. Прокурора, суддю, міліціонера та «губернатора» чекатимуть на Євромайдані весь день (Фото, Відео)


– Державні керманичі завели Україну у глухий кут. Якщо Януковича, Азарова і компанію не зупинити – втратимо державу! Так, російські та провладні псевдоукраїнські ЗМІ подають іншу картину, вигідну Кремлю, – каже пан Бицюра. – Але світові рейтинги, цифри і факти показують, як насправді живуть українці. Ми говоримо про зарплату, робочі місця, рівень бідності, ціни. Це – проблеми українців і на Сході, і на Заході, і на Півночі, і на Півдні. Ми звертаємося до наших побратимів із закликом підтримати нас у боротьбі за наші права!

Читайте також. Євромайдан у Тернополі вимог не змінює, але переформатується (Відео, Фото)

До речі, текст резолюції поширюватимуть через соціальні мережі, громадські організації, ЗМІ серед українців південних та східних регіонів. Також його перекладуть на російську мову.