Тернопіль закінчив опалювальний сезон і залишився без гарячої води

Централізоване постачання гарячої води буде відсутнє в місті до 16-ї години 13 квітня.

Як повідмоляє сайт Тернопільської міськради, подачу гарячої води у місці тимчасово призупинили для налаштування системи після завершення опалювального сезону. Його в Тернополі закінчили з 24-ї години 12 квітня.

“13 квітня з 00.00 до 16.00 год. у всіх житлових районах Тернополя буде відсутнє централізоване гаряче водопостачання у зв’язку із закінченням опалювального сезону 2020/2021 та переключенням на міжопалювальний період”, – проінформувала міська влада і попросила вибачення в тернополян за тимчасові незручності.

Як пояснив міський голова Тернополя, завершення опалювального сезону у всіх установах та житлових будинках Тернопільської громади з початку доби 13 квітня зроблене, "враховуючи отриманий прогноз погоди від Українського гідрометцентру, відповідно до якого показники середньодобової температури повітря на найближчі дні будуть вищі, ніж +8 градусів".

"Після завершення опалювального сезону для всіх споживачів теплової енергії міста в Тернополі розпочнуться ремонтні роботи з підготовки об'єктів теплопостачання вже до нового опалювального періоду", - йдеться в повідомленні Тернопільської міськради.