Тернопіль: Юхима Дишканта – захистити, а КПУ та “Партію регіонів” – заборонити (Відео)

P1250002-nЗвернення до Президента України, Генерального прокурора, а також судді Дарницького районного суду Кириченко Н.О. з приводу захисту нашого земляка прийняли депутати Тернопільської обласної ради 25 січня.

Того ж дня, вони ухвалили ще кілька цікавих, хоча і юридично суперечливих рішень.

Читайте також. Звільнити Юхима Дишканта на Тернопіллі люди вимагатимуть на мітингу

Текст звернення “Про зміну міри запобіжного заходу та звільнення з-під варти Юхима Дишканта, Дмитра Москальця та Артура Ковальчука” запропонував депутат від УНП Володимир Гульовський. Власне, нашим земляком є лише Юхим Дишкант,  але всі погодилися додати до рішення прізвища двох його друзів – їх утрьох спіймала міліція у Києві. Тепер юнаки – під арештом на 60 діб. Таке рішення вже наступного дня після затримання біля метро «Арсенальна» їм виніс суд.

Нагадаємо, ми вже писали про цього талановитого молодого поета. У четвер, 23 січня в його рідному селі Бодаки Збаразького району відбулася мирна акція протесту. Люди добивалися звільнення Юхима Дишканта, бо не вірять, що цей юнак може бути взагалі здатним на агресію.

Читайте також. Керівник Загону народної самооборони на Тернопіллі – Олександр Варакута (Відео)

– Звинувачують хлопців за статтями 194 та 195 ККУ, – уточним пан Гульовський. – Отже, вони можуть отримати від 10 до 15 років тюрми начебто «за організацію заворушень».

Це рішення депутати підтримали одноголосно. Так само одностайно на сесії обласної ради заборонили діяльність «Партії регіонів» та КПУ на території Тернопільщини. Щоправда, яким чином це зроблять – наразі невідомо. Текст рішення під час засідання не озвучували. Адже його, по суті, з голосу запропонував до голосування свободівець Володимир Стаюра.

Про те, що відбувалося на сесії облради 25.01.2014 р. читайте:

Народна Рада України – єдиний легітимний орган влади, який визнають на Тернопіллі

У Тернополі створили виконком обласної ради. Тепер він керуватиме краєм (Відео, Фото)

Депутати облради висловили недовіру голові Тернопільської ОДА Валентину Хоптяну (Відео, Фото)