Тернопіль: якщо не прибрали і не посипали біля вашого дому, телефонуйте 15-80

Сніг-nІз прибиранням прибудинкових територій у місті найгірше впоратися на «Новому Світі», визнають у відділі з експлуатації та ремонту житлового фонду управління ЖКГ Тернопільської міськради.

На решті масивів роботу комунальників оцінюють задовільно, повідомили у мерії кореспонденту телекомпанії TV-4.

Читайте також. План зонування міста у Тернополі затвердили, але будуть правити (Відео, Фото)

Прибудинкові території в Тернополі прибирають працівники приватних підприємств, які у народі досі називають жеками. Усі разом вони мають близько 30 одиниць техніки та достатньо посипних засобів. Головна робоча сила – двірники.

Читайте також. Мер Тернополя не згоден із закидами активістів. Стверджує, що зелені у місті стає більше (Відео)

– Якщо говорять загалом, що слизько, ну, це не зовсім сприймається, оскільки нам треба конкретна скарга на конкретне підприємство, яке обслуговує житловий фонд, щоб ми могли відреагувати вчасно і прийняти якісь міри, – каже начальник відділу з експлуатації та ремонту житлового фонду управління ЖКГ Тернопільської міськради Ганна Муца. – Скажімо, на номер 15-80 за неділю-середу надійшла тільки одна скарга від мешканців будинку. На стан прибудинкових територій люди не жаліються.

Читайте також. 7 головних подій у Тернополі – морози, сварки і політичні рішення

Прибирання прибудинкових територій постійно контролюють, каже Ганна Муца. Тож у  понеділок, 27 січня, в Тернополі навіть відзначили кращі жеки, іншим вказали на недоліки.

– Найбільша проблематика в нас – центральна частина, ближче до «Нового Світу», – каже пані Муца. – Там дуже велика кількість приватного сектору, який суміжний з багатоповерхівками. Тож тут прибирає підприємство, що обслуговує житловий фонд, а тут повинен прибирати мешканець і т. ін. Ось туту і виникають проблеми…

Довідково. Тернополян, які мають скарги на якість прибирання їхньої прибудинкової території, радять звертатися на номер 15-80.