Тернопіль: як у школі №19 влаштували патріотичний концерт і ярмарок (Відео)

школаСпівали українські пісні, продавали солодощі і вироби, зроблені власноруч, та писали листи.

Усе – заради української армії. У Тернопільській школі №19  так проходив щорічний благодійний фестиваль “Як у нас в Україні”.

Читайте також. 20 бійців, які поїдуть з Тернополя у зону АТО, вдягнула ГО «Бізнес. Закон. Порядок» (Фото)

П’ятий рік поспіль і співають, і допомагають. Пісенний фестиваль у цій школі – традиційний. Традиція – збирати пожертви на благодійництво. Цього року гроші, виручені під час фестивалю, витратять на речі, необхідні бійцям АТО. Такі патріотичні заходи діти люблять, тому для них намагаються їх проводити частіше. Охочих виступити, розповідають організатори, було чимало. Докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

Пісня п’ятикласниці Насті називається “Молитва”.

– Її написали я і моя бабуся – слова, музику придумав мій тато. Я буду молитися за Україну, за те, щоб в нас був мир, – розповідає учасниця фестивалю “Як у нас на Україні” Настя Гулько.

Читайте також. Громаду Тернопілля просять зібрати 5 млн грн на відбудову школи і лікарні на Луганщині

Заради миру діяв і ярмарок хенд-мейду. Файнички – по гривні, ліпнина з тіста – дорожче. Із усім купленим за гроші, зібрані під час фестивалю, українським бійцям передадуть і обереги, зроблені дітьми. Пишуть листи та передають обереги у 19-й школі вже не вперше. Бійці вже телефонували та дякували. Школярі спілкуються із солдатами і поза школою.

– Є серед мобілізованих ті, які можуть розмовляти по телефону. З деякими списуємося листами і в соціальних мережах. Збирали матеріальну допомогу на АТО. Коли ми передавали пожертви, то писали номери телефонів на продуктах. Багато вояки не говорять, бо їм не дозволяють. Кажуть, що все добре, бо просто не хочуть засмучувати. Кажуть, що все там нормально, але… нічого не добре, – розповідають у школі.