Тернопіль: як працюватимуть банки у новорічно-різдвяні свята? (Графіка)

bankiНаприкінці цього року та на початку наступного українські банки працюватимуть за особливим графіком. Тож скористатися їхніми послугами буде проблематично.

Національний банк України встановив для банківської системи особливий порядок роботи в період з 15 до 31 грудня 2014 року та в перші дні січня 2015 року. Про це розповіли на сайті телекомпанії TV-4.

Читайте також. Грошово-кредитна політика НБУ має ризики для цінової стабільності — Нацбанк

Наприкінці року традиційно збільшується час роботи фінустанов. Згідно із графіком Нацбанку, 29 та 30 грудня система електронних платежів працюватиме до 22-ї. Натомість 31 грудня – лише до 13 год., причому банки повинні завершити всі розрахунки з клієнтами 30 числа.

Уже 1, 2, 3, 4 січня – у вихідні, системи електронних платежів та електронної пошти, депозитарій Національного банку України, Система підтвердження угод на міжбанківському валютному ринку України та ряд інших – не працюватимуть.

Читайте також. Підходи до формування держбюджету-2015, які озвучив Яценюк (Відео)

Натомість 6 і 8 січня 2015 року банківська система України працюватиме у звичайному режимі. Банкомати працюватимуть весь час, їх поповнюватимуть готівкою. У разі потреби з 1 до 5 січня включно і 7 січня банки, за рішенням своїх керівників, можуть здійснювати касові операції, а також обмінювати валюту в пунктах обміну.

Довідково. Офіційний курс гривні, встановлений та оприлюднений Національним банком України 29 грудня цього року, діятиме до часу його наступного встановлення вже 6 січня 2015 р.