Тернопіль: як “губернатор” Хоптян пропонував Володимиру Стаюрі район очолити (Відео)

redКерівник області Валентин Хоптян 13 лютого погодився зустрітися з журналістами. Прийшов туди і голова Штабу національного спротиву Тернополя Володимир Стаюра та кілька свободівців.

Картина, що розгорнулася перед камерами, була досить цікавою. Активісти майдану вимагали від керівника області вийти з Партії регіонів і написати заяву на звільнення з посади голови Тернопільської ОДА.  Керівник області Валентин Хоптян заявив, що його призначив Президент, який йому довіряє і лише з його згоди керівник області залишить посаду. Тож виходити із Партії регіонів ніхто не планує.

Читайте також. Прокурор Тернопілля нагадує: Майдан має звільнити адмінбудівлю ОДА

– Нам стало відомо, що керівник обласної адміністрації, якому двічі висловлювали недовіру депутати Тернопільської облради, крадькома зібрав прес-конференцію, на яку запросили представників місцевих ЗМІ, – каже керівник Штабу національного спротиву Тернопільщини Володимир Стаюра. – Юридично допоки що керівник адміністрації Хоптян знову розказував, як у нас все «гаразд», як Тернопільщина «розвивається» і на якому місці перебуває. У той момент, коли свободівці прийшли і почали запитувати про висловлення позиції щодо суспільно-політичної ситуації в області, Хоптян сказав, що підтримує режим Януковича і незважаючи ні на що буде стояти з ним до кінця.

Читайте також. Тернопілля: суд скасував 12 рішень рад про визнання Народної Ради

Активіст вважає, що громада належно відреагує на ці висловлювання і надасть адекватну законну відповідь представнику президента в області (див. відео, відзняте кореспондентами телекомпанії TV-4).

Нагадаємо, голова обладміністрації Валентин Хоптян більше трьох тижнів не з’являється у адмінбудинку адміністрації на вулиці Грушевського, 8. Причому постійно змінює місце перебування. Лише інколи на сайті адміністрації можна знайти повідомлення про робочі поїздки областю. Тож громада разом з активістами Майдану розпочала розшук керівника обладміністрації. Штаб національного спротиву Тернопільщини і депутати обласної ради навіть подали офіційне звернення начальнику УМВС України в Тернопільській області з проханням розшукати представника президента на Тернопільщині.

До речі, на зустріч у приміщення Центрального стадіону Тернополя прибули Володимир Стаюра, народний депутат України Олег Сиротюк, депутат Тернопільської обласної ради Роман Навроцький, повідомили у прес-службі Тернопільської обласної організації ВО «Свобода». Валентин Хоптян цсіх переконував, що сьогодні «більшість народу України довіряє Президенту, який всенародно обраний і якого визнав весь світ. Те, що відбулося 30.11.2013 у Києві на майдані, голова ОДА та Президент України засуджують. Керівник області вірить, що найближчим часом усім подіям у столиці дадуть оцінку правоохоронні органи».

Читайте також. 7 головних подій у Тернополі – бензин, кров і лід

- Суспільно-політичною ситуацією в Україні і області зокрема, я володію, бо щодня працюю на території Тернопільщини. Є політичні сили, які це все організували. Найближчим часом про це дізнається світ. Люди мали право і мають, так як і в Тернополі, виходити мирно на мітинги. Люди вийшли на майдани, бо хочуть жити краще. Завдання політичних сил різних фракцій об’єднувати зусилля і думати, як робити краще для людей, - цитує Валентина Хоптяна сайт ОДА.

Читайте також. У неділю в Тернополі – “Інструмент свободи”, віче та Петро Порошенко

До речі, голова Тернопільської ОДА за нагоди пропонував голові Штабу національного спротиву очолити один із районів Тернопільщини, а відтак продемонструвати на конкретних справах, що прагне покращити добробут мешканців області.