Тернопіль вже отримав засоби для боротьби з Covid-19, які прибули з Китаю в ніч на 23 березня (Відео)

Тести на коронавірус з КНДР уже в Тернополі. Фото - сайт Тернопільської міськради.
Тести на коронавірус з КНДР уже в Тернополі. Фото – сайт Тернопільської міськради.

Перша частина допомоги, яку Китай надав Україні у боротьбі з коронавірусом, уже не тільки в регіонах, а безпосередньо в руках медиків.

Як повідомляє ГУ Нацполіції у Тернопільській області, вантаж із тестами на Covid-19, що прибув літаком із КНДР в аеропорт столиці України в ніч на 23 березня, правоохоронці допомогли доправити у регіони України, в тому числі на Тернопільщину.

Читайте також: Зеленський сказав, чим Китай допоможе Україні у боротьбі з Covid-19: «У найближчі 48 годин очікуємо прибуття» (Відео)

24 березня в Тернополі отримали два види тестів на виявлення коронавірусу і не тільки.

Як повідомляє сайт Тернопільської міськради, ці тести вже передані медикам лікарень, які визначені як базові заклади охорони здоров'я на час боротьби з коронавірусом: "24 березня на Тернопільщину прибула частина першої партії медичного вантажу, що прилетів з Китаю. У цій партії є два види тестів для виявлення коронавірусної інфекції: для ПЛР та тести для експрес-діагностики, а також медичні маски різного ступеня захисту, захисні костюми тощо".

"Базовими госпітальними округами у разі виявлення COVID-19 визначені міські лікарні Тернополя – лікарня швидкої допомоги та дитяча міська лікарня. Саме тому забезпечення цих установ необхідними засобами захисту та тестами є спільним завдання для міста та області, - розповідає міський голова Сергій Надал. – Тернопіль був забезпечений тест-системою та експрес-тестами, які були придбані за кошти міської ради ще в середині березня. Завдяки цим засобам вдалося виявити перші два випадки захворювання у Тернопільській області. Також до кінця тижня ми очікуємо на прибуття ще до трьох тисяч експрес-текстів, якими можуть скористатися тернополяни за висновками сімейних лікарів".

Нагадаємо, що ще 13 березня до Тернополя прибула тест-система для визначення коронавірусної інфекції, які придбала Тернопільська міська рада, а 19 березня - перші експрес-тести.

Читайте також: З Китаю до України доправили першу партію засобів боротьби з поширенням коронавірусу (Фото)

Невдовзі на Тернопільщині очікують нову партію необхідного дял боротьби з коронавірусом, що має прибути в Україні з КНДР.

Більше подробиць - у сюжеті поліції Тернопільщини