Тернопіль: власники гаражів на Текстильній можуть отримати землю за угодою сервітуту

P1010061-nКлопотання щодо надання дозволу на укладення договору сервітуту на 49 років на земельну ділянку за адресою вул. Текстильна – під гаражем – тернополянам необхідно подавати у відділ звернень і контролю документообігу.

Даний відділ працює за адресою: вул. Листопадова, 6, повідомляє сайт міської ради.

Читайте також. Тернопіль: у ЦНАПі приймають і Юрій Дейнека, і Василь Бесага

Нагадаємо, міський голова Тернополя Сергій Надал зустрівся з ініціативною групою тернополян, гаражі яких розташовані на вулиці Текстильній. Їм розповіли, що 31 січня депутати Тернопільської міської ради прийняли рішення про передачу земельних ділянок під кожним гаражем їхнім власникам за договором сервітуту на 49 років. Ознайомили людей і з умовами договору. Перші 10 людей, які подали заяви та оформили необхідний пакет документів вже уклали відповідні угоди.

Читайте також. Тернопіль: суд вирішив, що перейменування майдану – законне, прокуратура не згодна

Присутні на зустрічі тернополяни висловили прохання внести зміни до договору сервітуту, зокрема зробити акцент на пункті про передачу земельних ділянок лише їхнім користувачам.

Міський голова Тернополя дав доручення відділу земельних ресурсів міськради максимально пришвидшити підготовку рішень на укладання договорів земельних сервітутів, при прийняті документів враховувати наявність візи голови правління гаражного кооперативу та № гаража згідно проведеної інвентаризації. Юридичне управління зобов’язане внести зміни до договору в частині надання права на проведення будівництва гаражів та надання права самостійно визначати, хто буде здійснювати охорону території.

Читайте також. У Тернополі відбудуться громадські слухання про благоустрій

Нагадаємо, територію на вул. Текстильній, де розташовані гаражі тернополян, сесія міськради передала на обслуговування комунального підприємства Тернопільської міської ради «Тернопільбудінвестзамовник». Раніше дана територія була в користуванні підприємства «Промінь». Прийняттю даного рішення передували систематичні звернення від правоохоронних органів, які вказували на те, що на цій території стоять незаконно збудовані гаражі, які не мають жодної документації.

Довідково. Документи, які потрібно надати власникам гаражів:

- копія паспорта (1,2 і сторінка з реєстрацією місця проживання);

- копія реєстраційного номеру облікової картки платника податків;

- копія договору надання послуг автостоянки ( копія іншого документу, який підтверджує право користування стоянкою);

- графічні матеріали (викопіювання з чергового плану міста 1:2000, план земельної ділянки 1:500 з описом меж, на яких зазначено місце розташування та розмір земельної ділянки);

- розрахунок потреби площі.

УВАГА! Стосовно правомірності оплати членських внесків, у міській раді зазначають: громадяни (власники транспортних засобів), які уклали договір надання послуг автостоянки для зберігання власного автомобіля, сплачують їх згідно із договором.