Тернопіль: віряни УГКЦ передали армії вже четвертий автомобіль (Фото)

jcyНапередодні ротації у зону АТО, 3 січня, архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Василій Семенюк зустрівся з тернопільськими бійцями Національної гвардії України.

Архиєрей помолився за них, благословив кожного та від ім’я вірних архиєпархії подарував автомобіль марки «Volkswagen Transporter 4», повідомляє сайт місцевої архиєпархії УГКЦ.

Владика потиснув руку кожному бійцеві, дякував за готовність захищати Батьківщину, обійняв вояків, запитуючи їхні імена.

Читайте також. На Тернопіллі думають, як зробити четверту хвилю мобілізації ефективнішою

– О, князь Володимир! Вітаю, хай Бог благословить тебе. Олександр – великий воїн-переможець! Дмитре, всіх благ тобі! Ярослав – князь Ярослав Мудрий! Ігор – князь Ігор! Василь – тезка мій! Хай Бог благословить тебе! Ходи Василю тебе поцілую, – казав він.

Благословення архиєрея та щире спілкування підняло бойовий дух бійців.

– Як буде вам там важко, ви помоліться. Я знаю, що там нелегко. Із Богом буде легше. Хай Бог вам поможе. Щасливо вам, – закликав владика.

Читайте також. Про нелегкі будні на передовій розповіли у Тернополі добровольці батальйону «Збруч»

Кир Василій Семенюк освятив і передав бійцям автомобіль марки «Volkswagen Transporter 4» на потреби армії. Вантажно-пасажирський бус придбаний на пожертви вірних Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ. Як зазначив командир батальйону Нацгвардії Тернополя Віктор Шершун, це штабний варіант автомобіля для виконання термінових завдань, для перевезення мобільних груп, переслідування противника. Бійці отримали також одноразовий посуд, взуття та інші речі.

– Резерв батальйону Нацгвардії Тернополя вже втретє виїжджає в зону АТО, – каже командир Віктор Шершун. – Особовий склад готовий до виконання поставлених завдань у зимовий період. Ми повністю екіпіровані, одягнуті, маємо всі засоби для обігріву, які нам надали громада Тернопільщини та церква. Нам придбали форму з бушлатами та теплим взуттям. Ми маємо все для того, щоб гідно виконувати свої обов’язки. Дякую усім, хто нам помагає. Нам дали  все – і маскувальні сітки, і взуття, і буржуйки, і автомобіль, і пальне та запчастини для техніки. Також нам допомогли придбати тепловізор.

Нагадаємо, це вже четвертий автомобіль, який придбали на кошти фонду цільової допомоги українській армій Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ. 30 жовтня кир Василій Семенюк подарував автомобіль «Opel Frontera» (2.3 TDI, 4×4) ІІ-й роті добровольчого батальйону «Айдар». 13 листопада «Volkswagen Transporter 4» отримали бійці батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Тернопіль» УМВС України в Тернопільській області. 19 грудня «Volkswagen Transporter 4» передали інженерно-будівельному батальйону військової частини В-0796, що дислокується у Новоайдарському районі Луганської області. Також 24 листопада священики, які служать у Марійському духовному центрі Зарваниця, подарували вантажний автомобіль «ГАЗ-3506» військовим 6-ого батальйону територіальної оборони «Збруч», що дислокується у Тернополі.

Софія Левицька