Тернопіль відповів на скандальний “антибандерівський” закон Польщі конкретною дією

ф1На закон про заборону “бандерівської ідеології”, прийнятий Сенатом Польщі, Тернопіль відповів червоно-чорними прапорами УПА. Ці стяги у місті тепер підійматимуть разом із прапорами України під час усіх державних свят.

Як повідомляє сайт Тернопільської міськради, таке рішення прийняла сьогодні сусія міськради.

Відтепер у Тернополі під час усіх урочистих та святкових заходів на державних будівлях та комунальних установах одночасно із синьо-жовтим прапором обов’язково підніматимуть прапор національної революції – червоно-чорний.

Таке рішення було прийняте з ініціативи міського голови Сергія Надала на сесії Тернопільської міської ради 2 лютого як відповідь на ухвалений польським Сеймом закон про заборону пропаганди «бандерівської ідеології».

Очільник Тернополя зазначає, що попри ухвалення зазначеного закону, Польща, як і раніше, залишиться партнером Тернополя. Адже сім польських міст є нашими офіційними містами-побратимами, з якими місто  розвиває дружні взаємини.

«Тернопіль завжди мав прекрасні партнерські відносини з польськими містами. Тісно співпрацюють між собою освітні, лікувальні, спортивні та культурні заклади наших міст. І саме завдяки спільним проектами ми показуємо дружбу між нашими країнами та містами, - зазначив Сергій Надал. - Переконаний, що жодне політичне рішення не може переписати героїчні сторінки нашої історії. Цим рішенням ми демонструємо, що не дозволимо іншим країнам переписувати сторінки нашої історії. І ще раз офіційно затверджуємо на міському рівні пошану до наших Героїв і їх вклад у боротьбу за Незалежність України».

Читайте також: «Не відповідає принципам стратегічного партнерства», — Порошенко про скандальний закон Сенату Польщі

Нагадаємо, прийнятий парламентом Польщі закон засудив Президент України.

Читайте також: «Антибандерівський закон»: що насправді стоїть за скандальним рішенням Сенату Польщі (Відео)

ОБСЄ закликала Президента Польщі ветувати законопроект.