Митрополит з Тернополя освятив храм УГКЦ у Хмельницькому (Фото)

храмХрам святого архистратига Михаїла архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський кир Василій Семенюк освятив у Хмельницькому перед Різдвом Христовим.

Новозбудовану святиню, розташовану в районі «Раково» за адресою Довженка, 10/2, звели за шість місяців завдяки пожертвам вірних і за сприяння владики Василія Семенюка, повідомляє прес-служба єпархії.

Читайте також. Олена Підгрушна і ще 28 спортсменів – найкращі на Тернопільщині у 2013 році (Фото, Відео)

Це вже четвертий храм, до якого приходитимуть на молитву вірні УГКЦ, які живуть у сусідньому обласному центрі.

– Храм відносно невеликий – вміщає близько 150 вірних, однак ще потрібно подбати про його оздоблення та благоустрій подвір’я довкола, – каже настоятель – отець Віталій Футорський.

На першу Божественну Літургію зібралося більше 70 вірян. Архиєпископ і митрополит Василій молився її спільно із отцем П’єром Джакозаю, ректором духовної семінарії міста Савона (Італія), деканом Хмельницьким отцем Іваном Данкевичем та отцем-мітратом Михайлом Шевчишиним. Останній, до слова, є відомим редемптористом та місіонарем, який за свого життя здійснив понад 170 багатоденних духовних місій по різних парафіях УГКЦ.

Читайте також. За найкращі шопки в Тернополі діти отримають по тисячі гривень (Відео)

– Це місце святе, тут ми притягаємо до нашого життя Боже благословення, – владика говорив про сутність храму як місця, де перебуває Бог, у своєму пастирському слові

Відтак він привітав кожного із прийдешнім святом Різдва Христового, закликав бути активними християнами та приводити своїх ближніх до храму, особливо у різдвяні свята.