Тернопіль: в одному місці безкоштовно можна отримати консультацію та ключі електронних цифрових підписів

P6060007-nТернополянам надали майже 154 тисячі послуг у центрі обслуговування платників податків.

Читайте також. Міндоходи отримали 22 звернення від тернополян про ухилення від сплати податків

Про це повідомили в Інформаційно-комунікаційному відділі Тернопільської об’єднаної ДПІ  ГУ Міндоходів у Тернопільській області.

Центр обслуговування платників податків Тернопільської об’єднаної ДПІ є доволі популярним як серед суб’єктів господарювання, так і пересічних громадян. Свідченням цього є кількість звернень, що відбулися протягом січня-червня цього року. Так, близько 143 тисяч платників податків звернулися у центр обслуговування для отримання консультаційних послуг. Також людям надали більше 11 тисяч адміністративних послуг.

Читайте також. Головний документ, що підтверджує громадянство України, – паспорт, нагадують у міліції Тернополя

Нагадуємо, у центрі діють три зали, де заявники можуть отримати консультативні, адміністративні та інші види послуг, а також скористатися доступом до мережі Інтернет для ознайомлення з новинками податкового та митного  законодавства на офіційному веб-порталі Міністерства доходів і зборів, чи відправлення електронної звітності.

До речі, тут же можна отримати безкоштовно ключі електронних цифрових підписів у секторі реєстрації користувачів при ГУ Міністерства доходів і зборів у Тернопільській області управління (центру) сертифікації ключів (каб. 122) та програмне забезпечення.

Довідково. Центр обслуговування платників податків Тернопільської об’єднаної ДПІ працює: понеділок, середа, п’ятниця - з 9 год. до 18 год., вівторок, четвер - з 9 до 20 год., а у суботу з 9 год. до 16 год.