Тернопіль: усе про психологів, які допомагають воякам АТО, – на одному сайті

Ігор Лубківський
Ігор Лубківський

Окремий сайт з даними психологів-волонтерів Тернополя, які готові допомагати бійцям АТО вирішувати їхні проблеми, вже діє.

– Нарешті дійшли руки створити сайт із переліком психологів-волонтерів Тернополя, які працюють з воїнами АТО, членами їхніх сімей і переселенцями, – повідомив Координатор групових проектів, ведучий Балінт-груп, психолог, член Української спілки психотерапевтів Ігор Лубківський на власній сторінці у “Фейсбук”.

Читайте також. Місцеві у Лисичанську довіряють бійцям батальйону «Тернопіль» (Фото, Відео)

Інформація там – максимально повна: контакти фахівців, їхня спеціалізація, місце прийому тощо.

До речі, у середу, 4 березня о 18 год. у "Карітасі" (вул. Замонастирська, 1) збирають психотерапевтичну групу для воїнів АТО.

- Якщо хтось має кандидатів, охочих долучитися до групи, напевно, краще тернопільських, бо це буде ввечері, поінформуйте! Група буде - в аналітичному ключі, тож можна спокійно сидіти і нічого не робити. Але все-одно гарантую, що в результаті після групи вони вийдуть в кращому настрої, як прийдуть, бо насправді група буде більш ресурсна, ніж аналітична, без надто сильного заглиблення в серйозні переживання, - каже психотерапевт.

Надалі фахівці планують запустити ще такі ж групи для членів сімей воїнів АТО і Балінт-групи для волонтерів.

Довідково. Шукайте потрібний вам сайт - тут. Воїнам, які хочуть прийти на заняття, бажано попередньо передзвонити і повідомити про свою участь за телефоном 067-88-054-64 (Ігор). Але можна приходити і так.

Софія Левицька