Тернопіль: учасники семінару отримали електронну версію слайдів з інформацією щодо податкової реформи

P1210021-nТернопільським бухгалтерам і підприємцям розповіли про нюанси податкової реформи сьогодні, 12 лютого.

У приміщенні Головного управління ДФС у Тернопільській області відбувся семінар для платників податків на тему «Податкова реформа 2015 р. Гра за новими правилами». Провели зустріч – віце-президент МГО «Рада незалежних бухгалтерів та аудиторів», керуючий партнер аудиторської фірми «Аксьонова та партнери» Олена Макеєва, а також практикуючі аудитори та фахівці у галузі податкового права. Про це повідомили у Відділі комунікацій Головного управління ДФС у Тернопільській області.

Читайте також. Майже 175 млн грн ЄСВ уже сплатили жителі Тернопільщини

Зі вступним словом до присутніх на заході – а їх було більше двохсот, звернувся начальник Головного управління ДФС у Тернопільській області Ігор Комендат.

– Сьогодні ми зібралися, щоб розповісти вам про основні аспекти податкової реформи-2015. Чимало подібних семінарів, на яких обговорювали питання новацій у податковому законодавстві, уже провели фахівці Головного управління ДФС у Тернопільській області та спеціалісти територіальних органів. У нас є небагато часу, щоб відкоригувати прийняті закони, оптимізувати їх і зробити кращими. І це ми повинні робити разом з бізнесом – у конструктивному діалозі. Тож ми плануємо проводити подібні заходи і надалі, – пообіцяв Ігор Комендат.

Читайте також. На Тернопіллі відшкодували 3,4 млн грн збитків, завданих учасниками тендерних процедур

Загалом на семінарі докладно обговорили нові правила оподаткування податком на прибуток, електронне адміністрування ПДВ, реформу спрощеної системи оподаткування, нові ставки податку на доходи фізосіб, реформу ЄСВ та інші новації.

Крім того, усі присутні на семінарі отримали електронну версію слайдів з основною інформацією щодо податкової реформи.

Софія Левицька