Тернопіль: убивця отримав строк і сплатить 30 000 грн матеріальної та моральної шкоди

судДо 8,5 років позбавлення волі суд засудив тернополянина за те, що забив до смерті сусіда, повідомили у прес-службі обласної прокуратури сьогодні, 31 січня.

Апеляційний суд підтримав позицію прокурора та залишив без змін вирок суду 1-ї інстанції, яким тернополянина визнали винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 121 КК України – «умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого».

Читайте також. Бучацький район: чоловік так відлупцював гостя, що той упав і помер

Встановили, що у квартирі між двома чоловіками, які перебували у стані алкогольного сп’яніння, виник конфлікт через зниклий мобільний телефон. Власник телефону, запідозривши господаря квартири у крадіжці, жорстоко побив його металевою милицею. Від отриманих травм побитий чоловік помер у лікарні.

Вину обвинуваченого в інкримінованому йому кримінальному правопорушенні повністю довели сукупністю зібраних під час досудового розслідування та дослідженими в судовому засіданні доказами.

Читайте також. Сварка вітчима і пасинком у Тернополі закінчилася ножовим пораненням для старшого

Тернопільський міськрайонний суд засудив обвинуваченого, який вже 4 рази відбував покарання у місцях позбавлення волі за вчинення різних злочинів, за умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого, до 8 років 6 місяців позбавлення волі та зобов’язав його сплатити родичам потерпілого майже 30 000 грн матеріальної та моральної шкоди.

Апеляційний суд Тернопільської області залишив апеляційну скаргу обвинуваченого без задоволення, а вирок суду першої інстанції – без змін.

Софія Левицька