Тернопіль: святині молодь зустрічатиме у римо-католицькому та греко-католицькому храмах

fdsХрест та Ікону Світового Дня Молоді, які святий Іван Павло II подарував для молоді усього світу, у Тернополі зустрінуть сьогодні, 14 вересня. Перебуватимуть святині у нашому місті – два дні.

Хрест та Ікону уже зустрічала молодь Львова, Жовкви, Дрогобича, Ужгорода, Мукачевого. Про це повідомили на сайті товариства студентів-католиків «Обнова».

Читайте також. “З нами Бог, бо ми не йдемо загарбувати чужі території”, – архієпископ Василій Семенюк (Відео)

Символи СДМ перебуватимуть в Україні до 4 жовтня, а потім здійснюватимуть паломництво у Молдові, Румунії, Угорщині, Словаччині та до 13 грудня – у Чехії. Опісля символи СДМ прибудуть до Республіки Польща. Там у липні 2016 року відбудеться XXXI Світовий День Молоді – зустріч молоді з Папою.

Відповідальною за програму прощі Молодіжного Хреста та Ікони у Тернопільсько-Зборівській архиєпархії УГКЦ є Молодіжна комісія.

Читайте також. На Тернопіллі згадували патріарха, який просив українців ніколи не втрачати віру (Відео)

Програма прощі:

14 вересня

08.30 – Зустріч Хреста та Ікони СДМ. Храм Божого Милосердя і Матері Божої Неустанної Помочі Римо-Католицької Церкви в Україні (просп. С.Бандери, 57).

08.30-19.00 – Молитва біля Хреста та Ікони СДМ у храмі Божого Милосердя і Матері Божої Неустанної Помочі Римо-Католицької Церкви в Україні.

19.30 – Урочиста передача Хреста та Ікони СДМ від молоді РКЦ до молоді УГКЦ. Перехрестя вулиць Руська і Патріарха Йосифа Сліпого (біля Тернопільського кооперативного торговельно-економічного коледжу). Перенесення Хреста та Ікони до Архикатедрального Собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці УГКЦ (вул. Сагайдачного, 14).

20.00 – Молодіжні молитовні чування в Архикатедральному Соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці УГКЦ. Молитва навколо Молодіжного Хреста та Ікони.

Читайте також. Унікальна пам’ятка Тернопільщини відзначила 430 років з дня відкриття (Відео)

15 вересня

16.00 – Молодіжні чування в Архикатедральному Соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці УГКЦ.

18.00 – Божественна Літургія для молоді.

Довідково. Додаткову інформацію можна отримати в Комісії у справах молоді Тернопільсько-Зборівської архиєпархії. Тел. – 067-350-44-45. Адреса ел. пошти: [email protected].

Софія Левицька