Тернопіль святкував, обговорював нових керівників, допомагав воякам

P5290008-nЧетвер, 29 травня, виявився доволі плідним на події – призначили останнього голову РДА, якого бракувало, два райони отримали нових прокурорів… Словом, життя триває. Тим паче, свято сьогодні – велике.

Про підготовку до проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) у Тернопільській області говорили на засіданні під керівництвом заступників голови Тернопільської обладміністрації Леоніда Бицюра та Наталії Михно.

На Тернопільщині створили чотири округи тестування, в яких розташовані 20 пунктів проведення ЗНО: в Бучачі, Кременці, Чорткові та у Тернополі. Усі міста підібрані таким чином, щоб відстань учасників до пункту проведення ЗНО не перевищувала 40-50 км.

За інформацією Юрія Шайнюка, заступника директора Тернопільського ОКІППО, на офіційне тестування заявки подали 7215 осіб. Для роботи в пунктах проведення ЗНО та перевірки відкритої частини тестів залучать більше тисячі педагогічних і науково-педагогічних працівників. Організатори ЗНО запевнили, що в області створили всі умови для дітей з особливими потребами. Складатимуть іспити і шестеро призовників.

Потрапити до приміщень, в яких проводитимуть тестування, зможуть не всі. Лише особи з відповідними дозвільними документами. За охороною громадського порядку на пунктах проведення екзаменів працюватимуть правоохоронці. Ось так…

Докладно дивіться про найважливіші події, які сталися сьогодні:

Святкуємо Вознесіння Господнє – одне з 12 найбільших християнських свят (Відео)

“Автомайдан” спіймав депутата Тернопільської облради нетверезим за кермом

Тернопілля: чоловік має гладкоствольну рушницю, але купив ще дві стріляючі ручки (Фото)

Штраф за те, що водій не пропустив швидку чи пожежників, – 680 грн (Відео)

Тернопілля має всіх керівників РДА – останній район дістався “Свободі”

Батальйонам Тернопільщини потрібне все – від бронежилетів і шоломів до харчів

Про іноземні доходи прозвітували 130 жителів Тернопілля, хоча на заробітках – тисячі