Тернопіль: священики відправили панахиду за упокій душ тих, хто поліг за Україну (Фото)

PB010037-nНа Микулинецькому кладовищі в Тернополі сьогодні, 22 січня, відбулося урочисте покладання квітів загиблим патріотам.

Нагадаємо, ще в 1919-му підписали Акт злуки УНР і ЗУНР. І хоч зараз уже 2015-й, але саме єднання українських земель червоною стрічкою проходить крізь усі події і реалії нашого життя. Українці намагаються досягнути тієї єдності і подолати прірву, що нам нав’язує ворожа країна – Росія.

Читайте також. «22 січня – святковий день для кожного свідомого українця», — Тернопільський архів (Фото, Відео)

– Сьогодні, говорячи про соборність, ми вже ведемо мову не про об’єднання громадян України на культурному та ментальному рівнях, а про підтримку одне одного, про оборону країни, стоячи пліч-о-пліч, всім разом, де хто не проживав би: на сході чи заході, півдні чи півночі, – підкреслює народний депутат України Тарас Юрик.

Священики різних конфесій відправили панахиду за упокій душ тих, хто поліг десятки років тому, а також «Небесну сотню» і захисників, які донині захищають державу і воюють зараз на сході.

Читайте також. Тернополяни покладуть квіти до могили Січових Стрільців

До речі, після покладання квітів на Микулинецькому кладовищі для тернополян організували урочисту академію в Українському Домі “Перемога”.

Софія Левицька