Тернопіль: суд вирішив, що перейменування майдану – законне, прокуратура не згодна

фотоВідхилити позов прокуратури щодо перейменування майдану Мистецтв на площу Героїв Євромайдану в Тернополі вирішив Тернопільський окружний адміністративний суд 11 лютого.

У прокуратурі вже кажуть, що оскаржить таке рішення суду.

Читати також. “У Тернополі буде площа Героїв Євромайдану”, – запевнив міський голова

Тож рішення депутатів Тернопільської міськради про зміни, заплановані у місті на прохання громади, залишається чинним.

Читайте також. У Тернополі тепер є площа Героїв Євромайдану (Фото, Відео)

Судове засідання в Тернопільському окружному адміністративному суді розпочалося об 11 годині. Представник прокуратури виклад суть позову до суду щодо рішення депутатів Тернопільської міськради про перейменування Майдану мистецтв на площу Героїв Євромайдану. Головний аргумент – міська влада не провела громадських слухань з даного питання.

Читати також. Прокуратура забороняє називати майдан у Тернополі іменем Героїв Євромайдану

У прес-службі прокуратури Тернопільської області повідомили, що готові оскаржити в апеляційному порядку рішення  Тернопільського окружного адміністративного суду  про  відмову у скасуванні протиправного рішення міської ради щодо перейменування майдану Мистецтв у Тернополі.

Довідково. Сесія  Тернопільської міської ради, приймаючи  рішення від  23 січня 2014 р.  «Про перейменування майдану Мистецтв на площу Героїв Євромайдану»  порушила процедуру, виписану чинним законодавством. Тому прокуратура Тернополя і подала 24 січня позов про скасування цього  протиправного рішення.  Оскільки суд сьогодні не задоволив позовні вимоги, прокуратура готує апеляційну скаргу.