Тернопіль став першим містом Західної України, яке підписало Меморандум про співпрацю в рамках проекту “City Progress Index” (Фото)

Динаміку розвитку Тернополя тепер докладно вивчатимуть.

Як повідомляє міськрада, Тернопіль став першим містом Західної України, яке підписало Меморандум про співпрацю в рамках проекту “City Progress Index”.

Це дасть змогу відслідковувати правильність прийнятих рішень та успішність втілення їх у життя заради покращення життя городян.

ф1

У міській раді підписали меморандум в рамках проекту «City Progress Index». Він засвідчує, що Тернопіль готовий долучитися до рейтингового моніторингу зміни рівня якості життя в містах, інвестиційної привабливості та інституційної спроможності муніципалітетів.

Таким чином місто увійде у 20 «пілотних міст», де буде проведено об’єктивну зовнішню оцінку динаміки розвитку міст.

- Результати моніторингу «City Progress Index» будуть представлятися щорічно на Міжнародному конгресі мерів. А переможці – міста, які займатимуть перші позиції у рейтингу, тобто демонструватимуть найбільшу динаміку розвитку, отримуватимуть гранти з спеціально створеного Фонду підтримки місцевого розвитку, - розповідає голова правління Агенції «Спільні зусилля» Руслан Рохов.

Зазначимо, що уперше концепція «City Progress Index» була представлена Агенцією «Спільні зусилля» на Міжнародному конгресі мерів. Ініціативу запустити такий проект підтримали такі компанії, як PwC, GfK, Deloitte та Baker Tilly, Київська школа економіки, VoxUkraine та Центр економічної стратегії.

ф2