Тернопіль: у другий тур виборів ректора медуніверситету вийшли Михайло Корда і Лілія Бабінець (Відео)

meduniverТернопільський медичний університет обирав ректора сьогодні, 22 січня.

Точніше відбувся перший тур голосування. Його результати відомі – 29 числа відбудеться другий тур.

Читайте також. Ім’я нового ректора Тернопільського медичного може стати відомим 22 січня

Так, 9 год. 22 січня у приміщенні вишу відкрилася дільниця з виборів ректора Тернопільського державного медичного університету ім. І. Горбачевського. Спостерігати за ходом голосування виявили бажання представники органів влади, професійних спілок, громадських організацій.

- Ми тоді побудуємо справді європейську, некорумповану державу, ідеали якої вистраждала Революція Гідності, а нині їх захищають мужні вояки на Донбасі, коли демократичні засади будуть основою в усіх сферах  – від економіки до освіти та культури, – зазначив заступник голови обласної ради Олег Боберський. – Одним з таких ідеалів є свобода вибору. Сьогодні колектив медичного університету та студенти цим скористалися.

Читайте також. У Тернопільському медичному – перший тур виборів ректора

Чоловік переконаний, що кожен, хто віддавав свій голос, зайшовши у кабінку, зробив свідомий вибір.  Усі голосували так, як підказувала їм совість, тобто зваживши програми кандидатів, їх бачення розвитку університету, організаторські, лідерські та моральні  якості, прогресивні погляди.

Тривало голосування до 15 год., після чого розпочався підрахунок голосів. Станом на 13.30 проголосували 703 виборці, інформує сайт вишу - www.tdmu.edu.ua. Оскільки жоден з претендентів не набрав більше 50% і один голос від загальної кількості виборців, а це - 376 голосів, нового керівника Тернопільського медуніверситету оберуть у другому турі. Участь у ньому візьмуть лише два учасники виборчого процесу, які набрали найбільшу кількість голосів у першому турі. Йдеться про Михайла Корду і Лілію Бабінець. Голоси розділилися так - 342 і 119, відповідно.

Довідково. Другий тур виборів відбудеться 29 січня. До виконання своїх обов’язків новий ректор зможе приступити після підписання з ним контракту Міністертерства охорони здоров’я. На посаду очільника вишу сьогодні претендували семеро осіб.

Софія Левицька

Як проходили вибори ректора - у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4