Тернопіль: служба зайнятості звітує про допомогу переселенцям і місцевим безробітним

біржа-nДо Тернопільського міськрайонного центру зайнятості у пошуках роботи звернулися 135 осіб, які перемістилися з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

Серед них – 22 особи, які прибули для тимчасового проживання з числа мешканців АР Крим і Севастополя, 80 мешканців Донецької та 33 – Луганської областей. Із них 47 осіб – працевлаштовані за сприяння служби зайнятості.

Читайте також. На обліку в центрах зайнятості Тернопілля перебувають 12478 безробітних

На обліку у центрі зайнятості 1 грудня перебували 39 переселенців із окупованих територій і жителів східних областей України. Проводиться відповідна робота щодо сприяння їм у підборі підходящої роботи. Про це повідомила начальник відділу статистики, організаційної та інформаційної роботи  міськрайонного центру зайнятості Ірина Опалко.

Станом на 1 грудня на обліку в центрі зайнятості загалом було 2995 незайнятих громадян з числа осіб, які проживають у Тернополі. Серед них мали статус безробітного мають 2728 осіб, в тому числі 249, які зареєстровані не за місцем реєстрації проживання.

Читайте також. Переселенці не завжди знаходять роботу у Тернополі, бо немає відповідних вакансій

За січень-листопад 2014 року на 83 підприємствах, які юридично зареєстровані у Тернополі та прийняли на роботу 122 безробітних Тернополя та Тернопільського району прийняли рішення про компенсацію роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску.

Софія Левицька