Тернопіль: слідчі розбираються, чому отруїлися діти, а прокуратура за всім стежить

отруєнняПроцесуальне керівництво розслідуванням масового отруєння малолітніх дітей взяла на себе прокуратура, повідомили у прес-службі обласної прокуратури сьогодні, 19 січня.

Так, прокуратура Тернополя стежитиме за ходом кримінального провадження, розпочатим за фактом отруєння 8-х дітей після відвідування двох дитсадків в обласному центрі.

Читайте також. У Тернополі восьмеро малят потрапили з отруєнням до лікарні

Встановлено, що з 17 до 19 січня медики госпіталізували до інфекційного відділення Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні малолітніх дітей віком від 3 до 5 років з ознаками гострого харчового отруєння.

У 8-х малят попередньо діагностували гостру кишкову інфекцію. Усі діти – вихованці двох дошкільних навчальних закладів Тернополя. За цим фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесли відомості за ч. 1 ст. 137 КК України – «неналежне виконання обов’язків щодо охорони життя та здоров’я дітей».

Читайте також. Тернопілля: рецидивіст, який забрав життя у 23-річної дівчини, — уже в СІЗО (Відео, Фото)

Наразі виконуються слідчі дії з метою повного, всебічного та об’єктивного дослідження причин та обставин масового отруєння дітей. Хід досудового розслідування перебуває на контролі прокуратури.

Софія Левицька