Тернопіль: сім кіл пекла, або Як журналіст намагався встановити безкоштовний газовий лічильник (Відео)

P6100035-nЕкономити газ, у тому числі за рахунок встановлення лічильників і контролю витрат голубого палива, закликає голова Наглядової ради акціонерного товариства “Тернопільміськгаз” Віталій Бобрівець.

Утім, реалізувати цей намір вдається не кожному тернополянину. На перешкоді – бюрократія, тяганина, черги та чимало іншого. Багато з чого – навіть передбачити неможливо.

Читайте також. “Газ уже подорожчав на 50-60%, але це – не остання хвиля зростання тарифів”, – Віталій Бобрівець

Нагадаємо, тернополяни, як і всі українці, оплачують за газ за новим тарифом. Вступили в силу зміни з 1 травня і торкнулися усіх категорій споживачів. У середньому газ подорожчав на 50-60%. Звісно, що в такій ситуації кожен замислюється, як зменшити свої витрати.

Так от, під час прес-конференції Віталій Бобрівець активно переконував, що найкращий варіант для споживачів газу нині – економити. Найлегше це робити, встановивши лічильник газу. По-перше, так людина сама бачить, як і скільки витрачає голубого палива. По-друге, тариф для тих, у кого є лічильник – нижчий. Отже, мовляв, вирішувати вам, тернополяни.

Більше того, тоді пан Бобрівець обмовився, що споживачі, які мають газову колонку і плиту, ДАВНО мають право на встановлення газового лічильника БЕЗКОШТОВНО. Цікаво, чому “Тернопільміськгаз” не зробив широкої промоції цій державній програмі? Не хотіли зайвих проблем?

Наш кореспондент, почувши про таку вигоду із уст голови Наглядової ради акціонерного товариства “Тернопільміськгаз”, вирішив на початку червня (!) пройти весь шлях до отримання лічильника як звичайний споживач – без будь-яких преференцій. До речі, у нього немає ані пільг, ані субсидій. Наголошуємо, ЖОДНИХ боргів перед газовиками власник житла не мав, що згодом довів спеціальною довідкою.

Читайте також. Газ для людей подорожчав на 50-60%, зросли ціни і для підприємств та організацій (Відео, Графіка)

Перша спроба – «облом». Якогось ранку журналіст вирушив на вул. Шептицького, де розташований один із офісів “Тернопільміськгазу”. Коли знайшов кабінет монтажної дільниці, то почув дуже чемну відповідь: «Вам треба пройти через двір, в інше приміщення. Там у віконечку №2 допоможуть укласти угоду із нашою фірмою. Лише після цього ви зможете написати заяву на встановлення безкоштовного лічильника. А у вас точно є колонка? А яка у вас адреса?».

У віконечку №2 сиділа ще одна чемна дівчина. Коли журналіст пояснив, за чим прийшов, вона промовила: «Ви власник? Давайте мені копії свого паспорта, ідентифікаційного коду і документу на право власності на житло. Домової книги не треба». Звісно, що журналіст при собі не мав навіть оригіналів усіх цих документів при собі. А треба було ще й копії зробити. Оскільки починався робочий день, довелося бігти на зустріч і подальші «формальні стосунки» із «Тернопільміськгазом” відкласти.

Читайте також. Раніше по субсидії зверталися близько 5 тисяч сімей тернополян, тепер очікують аншлаг

Друга спроба – «тяганина». Через кілька днів, адже при ненормованому робочому графіку і специфічній журналістській роботі вирватися на кілька годин складно, кореспондент спершу зробив у ЦУМі всі належні копії документів, а тоді знову пішов у “Тернопільміськгаз”. У віконечку №2 нікого не виявилося. Хоча у сусідніх були працівники, вони не звертали уваги на клієнта доти, поки йому не набридло і він не запитав, чи можна оформити нову угоду із “Тернопільміськгазом”.

У відповідь пролунало: «А вона сьогодні не тут. Йдіть у 102-й кабінет. Вона у монтажній дільниці». Журналіст пішов до іншого приміщення – того, в якому вже був першого разу. Працівницю там застав. Вона перевірила, чи є всі необхідні папери і дала бланк заяви та інший – про дозвіл на використання індивідуальних даних. Усе – неквапом, спокійно. А тоді сказала: «Ми зможемо поставити вас на чергу, якщо дасте довідку, що у вас немає боргів». Кажу: «Добре. Де таку взяти?». Чую: «Повертайтеся туди, де ви були біля віконечка №2. Там є інспектори. Вони все перевіряють і довідки дають». Кілька хвилин – і черга до іншого віконечка. Молодий чоловік неквапом перевіряє у комп’ютері, чи дійсно споживач нічого не винен. Нарешті видає жадану довідку.

Із папірцем повертаємося у кабінет №102. Там дані споживача, який має право на БЕЗКОШТОВНИЙ лічильник, вносять у якісь свої підшивки та зошити. Кажуть: «Усе тепер добре, але… роботи у нас багато, тому вам доведеться до двох місяців чекати, поки прийде майстер. Ось вам номер телефону – задзвоніть до нас за день-два перед 25 липня (на цю дату кореспондента записали на встановлення лічильника - прим.). Часом графік збивається, тому майстри можуть не прийти в той день, а трохи пізніше…».

Невже все? Журналіст щасливий повертається на роботу - із почуттям виконаного обов’язку. Але як виявилося згодом, марно радів.

Читайте також. Тернополяни воду економити не звикли, але вже над цим замислилися (Відео)

Третя спроба – «шок». У середу, 23 липня, раптом пролунав дзвінок із невідомого номера. Кореспондент був на зустрічі, а тому трубку підняти не зміг. Проте САМ двічі набрав 52-40-20, але там весь час було зайнято. Наступного дня, як і просили у монтажному відділі "Тернопільміськгазу", журналіст знайшов аркуш із номером, який йому дали (там і було - 52-40-20), аби домовитися про візит майстрів для встановлення лічильника. Адже доведеться з роботи на день відпрошуватися...

Трубку взяли, але не відразу зрозуміли, що людина на іншому кінці дроту хоче. Передали її якомусь чоловікові. У трубці прозвучало: «То я до вас дзвонив вчора. Знаєте, ми відмовилися від встановлення безкоштовних лічильників. Тепер це робить фірма «Ніагара». Дзвоніть туди…». І дав новий номер телефону. Журналіст, відійшовши від легкого шоку, набрав 55-17-71 і почув: «Так, ми встановлюємо лічильники. Скажіть свої дані – прізвище власника житла, адресу, контактний номер. Для чого це? Бо ми вас ставимо у чергу (!). Доведеться від двох тижнів до двох місяців чекати, бо роботи багато…».

Коли журналіст обурився, що він уже чекав на лічильник майже ДВА місяці, бо вже був у черзі, то прозвучало: «Ми не винні. Це проблеми «Тернопільміськгазу». Вони відмовилися від тих робіт, і ми робимо за них. А у нас – своя черга…».

Кореспондент поклав трубку, але ще довго не міг заспокоїтися. Навіть зателефонував у приймальню до голови Наглядової ради акціонерного товариства “Тернопільміськгаз” Віталія Бобрівця. Чемна секретарка повідомила, що начальник - у відрядженні, сьогодні його точно не буде. А коли буде - вона не знала.

Виходить: наш кореспондент як звичайний споживач  переплачував «Тернопільміськгазу» ДВА місяці, поки стояв в одній черзі, а тепер платитиме ЗНОВУ, бо ДВА місяці стоятиме ще в одній черзі… Хороший бізнес! Дуже гарна економія як для держави, так і для споживача!

Нагадаємо, говорив начальник на зустрічі із журналістами і про таке:

До речі, під час тієї зустрічі у прес-клубі Віталій Бобрівець припустив, що в кінці цього року або вже на початку наступного уряд України ухвалить нову програму – цього разу лічильники безкоштовно встановлюватимуть усім без винятку. Адже держава зацікавлена в економії газу. Що ж, сподіваємося, до того часу “Тернопільміськгаз” зможе налагодити свою роботу. Чи знову перекине всі незручності та зайві витрати на плечі споживачів?