Тернопіль: самооборонці зібрали 15 тисяч 268 грн, а пластуни – майже 3,5 тис. грн (Фото, Відео)

"Гаражний розпродаж" на Театральному майдані
“Гаражний розпродаж” на Театральному майдані

Кілька благодійних акцій заради збору коштів для вояків АТО паралельно пройшли у неділю, 21 вересня.

Результати вийшли різними, але позитивними. Головне, що організатори не опустили руки і обіцяють такі заходи влаштовувати ще не раз.

Читайте також. Тернопіль жив благодійними акціями і ставив рекорди

– Відбувся наш «Гаражний розпродаж», – повідомила волонтерка Самооборони Майдану Тернопільщини Лілія Мусіхіна. – На тепловізор, як сподівалися, ми грошей не зібрали. Але на кілька бронежилетів буде. Це – кілька врятований життів. Людям, які брали участь, сподобалося. Кожен, на наше здивування, віддав УСЮ (!) виручку. Дякую.

До речі, Лілія якраз у неділю святкувала день народження. Вважає, що провела його достойно, хоча, може, «хтось із рідних і друзів образився через відсутність традиційних голубців-холодців».

Читайте також. “На лінії вогню немає атеїстів. На передовій зароджується віра”, – боєць батальйону “Тернопіль” (Фото)

– Вибачайте, зараз не до цього, – каже жінка. – Думаю, є сенс і надалі проводити такі заходи. Інформацію про них намагатимуся поширювати якомога активніше. Долучайтеся. Дякую, що ви в мене є. Я бачу, як гартується нація. І це – прекрасно. Погано лише, що надто дорогою ціною.

Нагадаємо, активісти просили тернополян приносити на продаж усе, що вдома їм уже не потрібне, а комусь може бути корисним. Окрім того, серед пропонованого було багато виробів хенд-мейд, подарованих місцевими майстринями. Загалом виручили 15 тисяч 268 гривень.

Також у неділю під час ярмарку, що проходив у ТРЦ «Подоляни», тернопільські пластуни усіх уладів зібрали 3459 грн і 5 євро та перерахували на допомогу воїнам в АТО.

Софія Левицька

Фото – Юрія Дігая і Зоряни Удич. Відео – тернополянина Юрія Дігая