Тернопіль розквітне клумбами, обіцяють комунальники

Image00018-nТернополю хочуть повернути колишню славу квіткового міста, відтак цього року всерйоз візьмутся за облаштування клумб.

Як повідомляють комунальники, змін зазнають квітники у центрі міста, а також у мікрорайонах. Є й ідеї, які виявились вдалими, тому цього року змінювати їх не будуть.

На одній з клумб, що розташована на проспекті Степана Бандери, облаштують квітковий тризуб. Така ідея у комунальнків виникла ще торік. Тернополянам оформлення сподобалось, тому цьогоріч там знову буде тризуб із квітів.

Окрім цього, облагородять клубму біля літака. Там висадять більше 500 канн, сальвій та інших рослин. Як зазначає заступник начальника ЖКГ Олег Соколовський, квіти почнуть садити, як тільки у місті стане тепліше.

Також, за словами Олега Соколовського, ніяких великих витрат бюджетних коштів на це не потрібно, адже усі квіти переважно багаторічні і ті рослини, що були у попередніх роках, висаджують знову, просто змінюють композицію.

– На Степана Бандери буде відновлено квітковий тризуб, на майдані Волі біля пам’ятника Данилу Галицькому буде оновлення по квітах і біля літака. Тобто помалу збільшуємо кількість квітників і повертаємо місту колишню славу квіткового міста, – розповів Олег Соколовський.