Тернопіль: ревізору «світять» до 10 років тюрми із конфіскацією майна (Фото, Відео)

unnamedПрикрий інцидент із ревізором-інспектором став приводом для брифінгу начальника Головного управління ДФС у Тернопільській області Ігоря Комендата та в. о. начальника відділу власної безпеки ГУ ДФС в області Павла Волоського.

Нагадаємо, у рамках боротьби з корупцією в податкових та митних підрозділах Головного управління ДФС у Тернопільській області співробітниками Управління Служби безпеки України в Тернопільській області спільно з підрозділом власної безпеки Головного управління ДФС у Тернопільській області 2 лютого затримали ревізора-інспектора Тернопільської ОДПІ ГУ ДФС у Тернопільській області.

Читайте також. Тернопілля: за лояльність під час перевірки ревізор вимагав 20 тис. грн

Він отримав від посадових осіб одного із суб’єктів господарської діяльності Тернополя 20 тис. грн неправомірної вигоди за сприяння у зменшенні суми донарахувань за актом документальної позапланової виїзної перевірки.

До речі, досудове слідство проводить прокуратура Тернопільської області. Про це повідомили у Головному управлінні ДФС у Тернопільській області сьогодні, 3 лютого.

Читайте також. Тернопілля: у січні до суду передали 5 обвинувальних актів про хабарі (Відео)

– Хочу зазначити, що ми не просто констатуємо факт затримання. Ми ведемо постійну роботу щодо викорінення корупції серед працівників державної фіскальної служби, – зазначив у своєму виступі перед журналістами Ігор Комендат. – Головне управління ДФС у Тернопільській області звертає увагу на усі повідомлення щодо дій та поведінки працівників територіальних підрозділів, несумісних з вимогами загальних правил поведінки державного службовця – як при виконанні службових обов’язків, так і в позаслужбовий час.

Санкція ст. 368 КК України – «прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою» передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

Читайте також. Тернопілля: слідчого міліції взяли «на гарячому» працівники управління СБУ

– Підрозділ власної безпеки відомства здійснює постійний контроль за діяльністю працівників під час виконання службових обов’язків, встановлюються особи, схильні до вчинення протиправних дій, – повідомив в. о. начальника відділу власної безпеки ГУ ДФС у Тернопільській області Павло Волоський. – Вживаємо заходи щодо відсторонення потенційних порушників від виконання службових обов’язків.

Так, підрозділ впродовж минулого року провів 61 перевірку правомірності дій працівників під час виконання ними функцій держави, які після проведення перевірки, в порядку ст. 214 КПК України, направили до органів прокуратури для вирішення питання відповідно до вимог діючого законодавства.

– За результатами проведеної роботи шість осіб притягнули до дисциплінарної відповідальності, 4 – звільнили із займаних посад, – розповів він.

Довідково. У разі неправомірних дій працівників органів фіскальної служби, поскаржитися можна за телефоном сервісу «Пульс» – (044) 284-00-07. Лінія працює цілодобово. Крім того, слід негайно повідомляти на «телефон довіри», який працює щоденно в цілодобовому режимі за номером – 23-63-92, а також за номерами 43-46-38, 098-992-42-82 або особисто звертатися у відділ власної безпеки за адресою: Тернопіль, вул. Білецька, 1, каб. 705, 707.

Софія Левицька