Тернопіль: ремонт на Шептицького відновлять за сприятливої погоди (Фото)

ремонтКапітальний ремонт доріг на вулицях Шептицького та Збаразькій у Тернополі триває.

Читайте також. На Шептицького вже є перший шар асфальтобетонного покриття та бордюр, звітують у мерії

Так, ремонтні роботи на вул. Шептицького розподілили на дві ділянки, на першій із яких уже завершили всі ремонтні роботи та відновили рух транспорту, згідно зі схемою організації дорожнього руху. На іншій ділянці, від вул. Оболоня і до заїзду до автовокзалу, ремонті роботи розпочнуть найближчим часом, за сприятливих погодних умов. Про це повідомив сайт міської ради сьогодні, 1 липня.

– Ремонтні роботи на вул. Шептицького тривали два тижні і за цей час там облаштували асфальтобетонне покриття та бордюри, – розповідає головний інженер відділу технагляду міської ради Ярослав Копча. – Загалом, на Шептицького та Оболоня проведуть ремонтні роботи дорожнього покриття загальною площею 5 тис. 100 кв. метрів.

Читайте також. Збаразьку “закатають” в асфальт, а на тротуарах там вкладуть сучасну бруківку (Відео)

Капітальний ремонт дорожнього покриття із заміною комунікацій також триває на вул. Збаразькій.

– Роботи там тривають дев’ятий день. На цій ділянці уже готове «дорожнє корито» та до суботи завершаться роботи із заміни інженерних мереж, – розповідає начальник відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради Олег Вітик. – При сприятливих погодних умовах і фінансуванні, ремонті роботи можуть завершитися і швидше визначеного терміну.

Довідково. Цього року капітальний ремонт проведуть ще на вулицях Оболоня, Карпенка та Текстильній.