Тернопіль припиняє централізовану подачу води

Води у Тернополі не буде дві доби через промивання водопровідних мереж.

Як повідомляє сайт Тернопільської міськради, централізована подача води буди припинена в усіх мікрорайонах Тернополя, які отримують воду з Верхньоівачівського водозабору.

Централізована подача води буде припинена з початку доби 19 травня до кінця доби 20 травня.

“З 00 год 19 травня до 24 год 20 травня буде припинено водопостачання мікрорайонів “Сонячний”, “Аляска”, “Східний”, “Канада”, “Дружба”, “Кутківці”, “Пронятин”, “Березовиця”, а також довколишніх сіл.

З водою будуть мешканці центральної частини міста, мікрорайонів "Новий світ" і "Старий парк" (однак на вулицях Клінічна, Коцюбинського та Підгородня можливі перебої у водопостачанні), вулиць Текстильна, Поліська (промислова зона), проспекту Злуки, 1-25 (непарний бік). Вода з пониженим тиском подаватиметься у помешкання на вулицях: Бродівська, Лук’яновича, Малишка, Польового, Оболоня, Стадникової, Чернівецька, тобто може бути відсутньою на верхніх поверхах багатоповерхівок", - повідомляє сайт міськради Тернополя.

Влада Тернополя просить вибачення в городян за незручності і радить запастись водою сьогодні якнайшвидше.

Комунальники нагадують, що промивання - це щорічна процедура, передбачена технологією експлуатації водопровідних мереж. Для покращення якості води її слід проводити двічі на рік – навесні та восени.

У минулому році через карантинні обмеження працівники "Тернопільводоканалу" планове промивання не проводили. Це спричинило критичне збільшення осаду заліза на внутрішніх стінках водопровідних мереж, заявляють у мерії.

Під час промивання 19-20 травня працівники КП "Тернопільводоканал" проведуть ремонт водопровідного обладнання і мереж, який неможливий при заповненні мережі водою.