Тернопіль: при розгляді земельних питань “облизня” отримали кілька підприємців (Фото, Відео)

P1310020-nБільше 100 питань, які традиційно називають земельними, розглянули депутати Тернопільської міської ради на сесії 31 січня. Майже всі – ухвалили. «Облизня” отримали кілька підприємців.

На кожне питання, що стосувалося надання дозволів на розроблення технічної документації із землеустрою, передачі в суборенду земельних ділянок тощо, депутати витрачали не більше двох хвилин (див. відео).

Читайте також. Тернопільська міліція “трусить” міських комунальників за сніг під судом (Відео, Фото)

Читайте також. Суд призупинив дію 22 рішень, прийнятих радами на Тернопільщині

Читайте також. У Тернополі депутати вирішили, що політики – вже досить (Відео, Фото)

Нагадаємо, доповідав з усіх земельних питань начальник відділу земельних ресурсів Віктор Кібляр. Настрій у нього був хорошим. Більшість пунктів, які він представляв, набирали від 33 до 38 голосів обранців тернополян. Питання традиційно проходили "автоматом": мер зачитував назву, Віктор Кібляр додавав, чи були зауваження у комісій, а тоді – депутати голосували.

Читайте також. Обласній Школі мистецтв Тернопіль виділить майже 3 млн грн (Фото, Відео)

Зокрема, не надали дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою на Гайовій, 54 фізичній особі-підприємцю Ю.Юську, а також ПСК «Тернопільметалоконструкція» - на Бродівській, 60. Окрім того, на прохання депутата від даного округу з розгляду зняли чотири питання, які стосувалися надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо ділянок на вул. Родини Барвінських. Мовляв, хтось подав скаргу з приводу даних пунктів. Потрібен час для того, аби розібратися.