Тернопіль: прокуратура оскаржила звільнення підприємства Лила від земельного податку (Відео)

земляПрокуратура вимагає скасувати протиправне рішення сесії Тернопільської міської ради.

Про це повідомили у прес-службі обласної прокуратури сьогодні, 25 лютого.

Читайте також. Перелік тих, хто не платитиме за використання землі, що належить тернопільській громаді (Відео)

Прокуратура області звернулася до суду з позовом – із вимогою визнати протиправним і скасувати рішення сесії Тернопільської міської ради від 27 січня 2015 р., яким одне з місцевих приватних підприємств у поточному році звільнили від земельного податку.

Отже, 27 січня в одному з місцевих Інтернет-видань опублікували повідомлення під назвою: «Чому правоохоронці не помічають «ексклюзивність Лила?», в якому йшлося про те, що сесія Тернопільської міської ради прийняла рішення про звільнення в поточному році від сплати земельного податку комунальних підприємств та установ, а також – одного єдиного приватного підприємства, тобто ТОВ «Тернопільбуд».

Читайте також. Тернопіль: скандал на сесії міськради спричинили земельні питання (Відео)

Прокуратура області відреагувала на вказане повідомлення. Результати опрацювання отриманих матеріалів засвідчили, що сесією міської ради прийняла вищезазначене рішення з порушенням низки вимог законодавства у сфері оподаткування та захисту економічної конкуренції.

У зв’язку з цим, прокуратурою області пред’явила позов до Тернопільського окружного адміністративного суду про визнання протиправним п.1 рішення сесії Тернопільської міської ради від 27 січня 2015 р. за №6/55/14 «Про звільнення у 2015 році підприємств від земельного податку» та з вимогою його скасувати.

Читайте також. Депутати створять центр соцобслуговування і звільнять від податків «Тернопільбудінвестзамовник»

Нагадаємо, коли депутати ухвалювали це рішення, міський голова Тернополя Сергій Надал переконував депутатів, що йдеться про звільнення від сплати земельного податку не самого приватного підприємства, а гуртожитків, які колись йому належали і досі обслуговуються жеком ТОВ «Тернопільбуд». Як це було – дивіться на відео.

Софія Левицька