Тернопіль: про реакцію Майдану на пропозиції Януковича – на віче під “білим домом” (Відео)

P1250005-nТрадиційне недільне віче пройде о 12 годині 26 січня на майданчику перед будівлею Тернопільської облради.

Читайте також. “Захоплення Тернопільської облради не було. Депутати проводять прийом громадян”, – Василь Хомінець (Відео)

Нагадаємо, напередодні відбулася сесія обласної ради. Після неї, о 18 годині пройшов невеликий інформаційний мітинг. Депутати розповіли тернополянам про те, що відбувалося у залі 25 січня. Але тепер представникам Штабу національного спротиву знову є що розповісти людям. Адже ввечері 25 січня Віктор Янукович після чергового етапу перемовин із представниками опозиції запропонував їй деяке переформатування у владі. Чи погодиться Майдан на такі поступки вдали?

Читайте також. Членів Партії регіонів на Тернопіллі “попросять” з керівних посад

Нагадаємо, віче віднедавна через погіршення погоди перенесли з Театрального майдану на територію, що біля «білого дому». У будинку на Грушевського, 8 уже три дні відбувається прийом громадян депутатами обласної ради. Тернополяни чергують там цілодобово. Голова обласної ради Василь Хомінець весь час нагадує про те, що захоплення будівлі не було. Люди і так є власниками дому, що належить облраді.

Утім, пан Хомінець розуміє, що тлумачити певні речі можна по-різному – біло б бажання. Мовляв, рішення облради скасовують, як тільки помітять у ньому щонайменше порушення процедури прийняття. Натомість правоохоронні органи не побачили неправочинних дій у голосуванні частини Верховної Ради за «драконівські закони 16 січня».

Про те, що відбувалося на сесії облради 25.01.2014 р. читайте:

Керівник Загону народної самооборони на Тернопіллі – Олександр Варакута (Відео)

Народна Рада України – єдиний легітимний орган влади, який визнають на Тернопіллі

У Тернополі створили виконком обласної ради. Тепер він керуватиме краєм (Відео, Фото)

Депутати облради висловили недовіру голові Тернопільської ОДА Валентину Хоптяну (Відео, Фото)