Тернопіль: потрібні матеріали для виробництва буржуйок і майстри, що можуть виконати такі роботи (Відео)

склад-nВолонтери дякують тернополянам, які принесли металеві труби на склад №2 допомоги Українській армії, що на вул. Академіка Дністрянського, 10 у Тернополі.

З них будуть робити буржуйки і відправлятимуть їх на схід. Для цього потрібні спеціалісти-зварювальники. Докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

Читайте також. “Бійців, які в нас лікуються, навчають навикам саморегуляції”, – лікар-психіатр Олег Гуковський (Відео)

Тернополяни, почувши, що волонтерам потрібні металеві труби, радо відгукнулися. Городяни телефонували із проханням забрати труби у них із подвір’я чи привозили все самі. Одне із місцевих підприємств також надало чотириметрові труби різного діаметру. Із них варитимуть буржуйки для українського фронту. Єдина проблема – потрібні спеціалісти.

– Потрібні зварювальники, а також люди, які могли б виконувати чорнову роботу – буржуйку потрібно відчистити від іржі, тобто метал відчистити, і підготувати частини для зварювання певних розмірів. Тобто, потрібні люди, які вміють просто користуватися болгаркою. Прохання зголошуватися у наш кол-центр, – розповідає представник Об’єднання заради громади «Ядро» Тарас Білан.

Також тернополян закликають приносити на склад №2 матеріали, потрібні для виробництва буржуйок.

– Необхідні електроди, круги обрізочні і круги шліфувальні. Тому що це розхідний матеріал, який дуже швидко буде закінчуватися, – додає Тарас Білан.

Довідково. Не зникає потреба і в трубах різного діаметру – все піде на користь армії. Детальнішу інформацію про те, яка допомога потрібна бійцям АТО, можна отримати за номером «гарячої лінії» Логістичного центру – 097-205-50-55.