Тернопіль: постраждалих на Майдані в Києві бере під опіку благодійний фонд (Відео)

Мельник– Уточнені списки всіх, хто нині перебуває на лікуванні у лікарнях Тернопілля, отримаю трохи пізніше, – інформує 4 березня голова Благодійного фонду “Вікно життя” Ірина Жигунова.

Окрім Григорія Мельника, пораненого у Києві 18 лютого, фонд узяв під опіку багатодітного батька – четверо дітей – Сергія Кузнєцова.

Читайте також. У Тернополі згадуватимуть подвиг “Небесної сотні”

–  Домовилася про зустріч з ним у лікарні, – додає жінка. – І двоє постраждалих, яких лікують в Університетській лікарні, – з Кривого Рогу та Кіровоградської області, зі Знам’янки. Цих обох планую провідати завтра – перед поїздкою до родини Григорія Мельника.

До речі, Ірина Жигунова вже передала Сергієві Кузнєцову БАДи (надали безкоштовно), свіжу пресу, фрукти, воду, печиво.

Читайте також. Тернополяни збирають гроші на повторну операцію Олесі Жуковській

- У чоловіка - контузія, адже біля нього розірвалася світло-шумова граната. Він тоді втратив свідомість, пішла кров з вух і носа, - розповідає тернополянка. - Слух уже відновлюється, але мучить бронхіт. Розмовляли довго, дізналася багато такого, про що не бачила й не чула з телевізора та Інтернету. Людина він - цікава, повний оптимізму та енергії, поправляється.

У Сергія - двоє дорослих дітей, уже мають свої сім’ї. Є ще два неповнолітніх хлопчики - 13 і 10 років. Вони зараз - із дружиною. Батьки - і його, і дружини живі-здорові, допомагають. Найбільша проблема у чоловіка на даний момент - кредити.

Читайте також. Тернопіль: гроші для постраждалих на Майдані можна перевести з будь-якого куточка світу

- Думаю, наше втручання в цьому випадку обмежиться сприянням організації літнього відпочинку для малих дітей, - додає Ірина Жигунова.