Тернопіль послаблює карантинні обмеження Covid-19

Тернопіль відновлює безкоштовний проїзд пенсіонерів у громадському транспорті без обмеження часу поїздки.

Як повідомляє сайт Тернопільської міськради, таке рішення про пом’якшення карантинних обмежень через Covid-19 прийняв сьогодні міський оперативний штаб.

За повідомленням мерії, всі часові обмеження на безкоштовний проїзд у громадському транспорті для пенсіонерів Тернополя будуть скасовані із 15 травня.

Відновлення пільгового проїзду міська влада пояснила значним покращенням іпедіміологічної ситуації: за добу 13 травня в Тернопільській громаді лабораторно було підтверджено 51 новий випадок Covid-19.  

Безкоштовний проїзд у громадському транспорті для пенсіонерів Тернополя у зв'язку з поширенням коронавірусу був скасований у години пік в середині березня.

"Уже від завтра, 15 травня, пенсіонери за віком в робочі, вихідні і святкові дні їздитимуть в маршрутних таксі, комунальних автобусах та тролейбусах безкоштовно та без обмежень у часі, за наявності пільгової "Соціальної карти тернополянина". Звертаємо увагу, що відповідно до карантинних обмежень, які діють на територіях з «жовтим» рівнем епіднебезпеки, перевезення пасажирів у громадському транспорті здійснюються лише в межах сидячих місць та у засобах індивідуального захисту", - йдеться в повідомленні міської влади Тернополя.

Водночас міська влада наголошує, що мешканцям та гостям Тернополя і надалі слід ретельно дотримуватись санітарних норм.