Тернопіль: поранені в зоні АТО можуть отримати ліжка і візки із “гуманітарки” (Відео)

ліжкоПостраждалі чи поранені на війні, які потребують функціональних сучасних ліжок чи візків-трансформерів, можуть звертатися в Тернопільську громадську організацію “Самопоміч”.

Її офіс працює на вулиці Руській, 52. Нагадаємо, гуманітарну допомогу передали безкоштовно французькі благодійники. “Самопоміч” допомогла перевезти її в Україну.

Читайте також. У дитячу лікарню Тернополя передали гуманітарну допомогу з Франції (Відео)

Благодійники з Франції за підтримки Тернопільського обласного відділення міжнародного центру впровадження програм ЮНЕСКО передали в Україну близько 10 тонн гуманітарної допомоги – сучасні функціональні ліжка, візки, милиці, ходуни та інше обладнання. 10 ліжок передали Тернопільській дитячій лікарні. Докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

Подібну допомогу отримали також харківський і львівський військові госпіталі. Ще кілька ліжок залишили для постраждалих бійців.

– До мене звернувся сотник Майдану, наш земляк з Мишковичів – зараз боєць “Айдару”. Він повідомив, що його товариш важко поранений і виписується з львівського шпиталю. Йому потрібне для подальшого лікування таке ліжко. Тому ми з Андрієм, порадившись, залишили кілька таких ліжок. Тож ті, хто потребує таких ліжок чи візків, просимо звертатися в “Самопоміч”, – говорить  директор центру ЮНЕСКО в Тернопільській області Віталій Семенюк.

– Стартує акція “Подарунок солдату від Святого Миколая”. Всім, хто має пропозиції, ідеї – просимо звертатися в офіс нашого об’єднання – Руська,52 – другий поверх. Думаю, що ми всі спільно зможемо покращити життя тернополян, – додає керівник Тернопільської міської ГО “Самопоміч” Андрій Грицишин.