Тернопіль: попередні списки виборців уже на ДВК – кожен може перевірити свої дані (Відео)

дільницяПопередні списки виборців разом із запрошеннями відділ ведення Державного реєстру виборців уже передав дільничним комісіям Тернополя.

Відтепер люди можуть перевіряти свої дані в приміщеннях дільничних комісій. Але просять робити все заздалегідь, не зволікаючи. Те, що ви точно є у списках, засвідчить запрошення, яке виборці повинні отримати не пізніше 16 жовтня.

Читайте також. “Вибори-2014″: на Тернопіллі спіймали кандидата у нардепи, який псував агітацію опонента

Хочете голосувати на парламентських виборах у жовтні? Завчасно перевірте себе у списках виборців. Зробити це вже можна в приміщеннях дільничних виборчих комісій (ДВК). Докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

- Якщо хтось із виборців не отримає запрошення, необхідно буде звернутися до дільничних виборчих комісій для з’ясування наявності даних у списках виборців. У разі їх відсутності – можна буде написати заяву в дільничній виборчій комісії щодо включення до списків. Ці заяви передадуть в Державний реєстр виборців. Ми внесемо відповідні зміни, і вже в уточнених списках ця людина буде включена у списки, – розповідає начальник відділу ведення Державного реєстру виборців міської ради Віктор Пулька.

У Державному реєстрі виборців просять тернополян не зволікати і перевірити свої дані у списках завчасно.

- Усі зміни потрібно провести до 20 жовтня, тобто не так багато часу залишилося. Тому просимо, щоб громадяни активніше зверталися за звіркою своїх даних. Зараз ще є час для перевірки себе у списках, щоб не було в останній день напливу. Зараз можна без проблем спокійно перевірити все. А в разі наявності неточностей – внести зміни, – додає Віктор Пулька.

Довідково. Перевірити себе у списках виборців можна, не виходячи з дому - через Інтернет, зайшовши на сайт www.drv.gov.ua.