Тернопіль: поновити документи переселенцям допомагають у Державній міграційній службі (Відео)

PA070026-nУ Тернополі нададуть можливість скористатися виборчим правом усім людям, у тому числі й тим, хто виїхав із зони АТО і тимчасово перебуває у нашому краї.

Частина вимушених переселенців втратила документи. Цьому планують швидко зарадити, йшлося під час «круглого столу» в Тернопільському прес-клубі.

Читайте також. “Вибори-2014″: уточнені списки виборців сформують до 20 жовтня, 26 числа нічого змінити не вдасться (Відео)

– Із районів проведення АТО у нас зареєстровані 135 осіб, а з Автономної республіки Крим – 143 особи, – уточнює заступник начальника Управління Державної міграційної служби України в області Іван Чубатий. – Окрім того, що ми їх реєструємо, ми ще й надаємо їм усі послуги із документування…

Особи, які виявлять, що в них документи – недійсні, можуть звернутися у територіальні підрозділи Державної міграційної служби.

Читайте також. “Вибори-2014″: вся інформація про порушення – на сайті МВС

– Їм нададуть всю необхідну допомогу щодо відновлення паспортних документів, – каже він. – Якщо буде питання втрати документів, люди також можуть звертатися. Приймемо в них документи щодо втрати. Одночасно ми їм будемо видавати посвідчення, які будуть посвідчувати особу. Усе – для того, щоб вони могли реалізувати своє право щодо участі у виборах.

Читайте також. Вибори-2014: «гаряча лінія» у міліції діє цілодобово і повідомлення приймає анонімно

Юридичні консультації та всю необхідну допомогу переселенцям обіцяють надавати і Головному управлінні юстиції в Тернопільській області.

Софія Левицька