Тернопіль пом’янув невинних, які загинули у літаку Малазійських авіаліній

P7180020-nП’ятниця, 18 липня. День скорботи. У місті активно говорили про катастрофу літака Малазійських авіаліній. Тернополяни, звісно, пом’янули невинних, які загинули у підбитому терористами літаку. За них, а також за мир в Україні помоляться віряни у Зарваниці.

Утім, були й буденні проблеми. Так, відбулася сесія міської ради. Депутати ухвалили купу питань. Відбулося також засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Пройшла вона під головуванням першого заступника голови обладміністрації Івана Крисака.

Йшлося про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати, заборгованості з обов’язкових платежів до державних та місцевих бюджетів, єдиному соціальному внеску та внесків до Пенсійного фонду України підприємств: Філія «Західний племконецентр» Державного підприємства Конярство України», ПП Будівельна компанія «Твій дім», ПАП «Верховина», ТОВ «Агростандарт», ПАТ «Підволочиська фабрика пластмасових виробів». От ви і знаєте найбільших грішників. Адже не платити зарплату працівникам – гріх!

Докладно дивіться про найважливіші події, які сталися сьогодні:

Загиблих у літаку Малазійських авіаліній тернопільські депутати пом’янули хвилиною мовчання (Відео)

У Тернополі російські товари обов’язково виділятимуть – прапорцями або окремими полицями (Відео)

Тернопілля: тисячі вірян рушили пішки на прощу до Зарваниці (Фото)

На Тернопіллі стало більше навмисних вбивств, крадіжок авто і шахрайств (Фото)

У Тернополі депутати просять ЦВК розпустити міську ТВК – через бездіяльність (Відео)

Тернопільські депутати на забезпечення обороноздатності наших вояків дадуть 800 тис. грн

Тернопіль: міськрада прийняла звернення щодо розпуску Верховної Ради (Відео)