Тернопіль пішов урозріз з постановою Кабміну і прийняв свій графік вихідних у серпні

ф1Завтра, 12 серпня, у Тернополі – робочий день

Як повідомляє Тернопільська міська рада, таке рішення про перенесення робочого дня 25 серпня на 12 серпня виконком міськради прийняв ще навесні. Натомість постанова Кабінету міністрів України рекомендує перенесення робочого дня 25 серпня на 19 серпня.

Як пояснюють у мерії, рішення про перенесення саме на 12 серпня прийняли, аби свято Спаса тернополяни могли відсвяткувати в родинному колі, а не не на роботі.

“Усі підрозділи Тернопільської міської ради, бюджетні установи та комунальні підприємства працюватимуть у суботу, 12 серпня. Натомість у п’ятницю, 25 серпня буде вихідний. Таке рішення було прийнято на засіданні виконкому ще на початку березня.

Хоч Кабінет міністрів України рекомендував замість 25 серпня перенести робочий день на 19 серпня, проте Тернопіль на місцевому рівні вирішив відпрацювати у суботу, 12 серпня, для того, щоб усі тернополяни мали змогу наступного тижня у родинному колі відсвяткувати Спаса.

Загалом у серпні тернополяни матимуть вихідні з 24 по 27 серпня.

Тернопільська міська рада рекомендує усім підприємствам, установам та організаціям також перенести робочий день з 25 серпня на 12 серпня" ,- йдеться в повідомленні на сайті міської ради Тернополя.