Тернопіль: панахида за бійцем 15-ї сотні Артемом Мазуром – у Катедрі

МазурУ вівторок, 4 березня, в Архикатедральному соборі Тернополя відбудеться панахида за загиблим бійцем 15-ї сотні Самооборони Майдану – Артемом Мазуром. Початок – о 8.15.

Таку інформацію поширює Самооборона Майдану Тернопільщини.

Читайте також. У військових комісаріатах Тернопілля триває запис добровольців

До «Небесної Сотні» герой відійшов 3 березня. Артемові Мазуру було всього 26. Юнак – родом із Хмельницького. Постраждав під час сутичок в Маріїнському парку 18 лютого. До лікарні Артем потрапив через поранення уламками гранати та з проламаним черепом.

– Страшно, коли таке трапляється, – пише на своїй сторінці у «Фейсбук» активістка Майдану – тернополянка Лілія Мусіхіна. Вона особисто знала Артема. – Ми чомусь до останнього вірили, що він повернеться до нас. Скільки ночей просиділи разом в наметі, скільки переговорено, скільки намріяно разом… Гарної тобі Вічності, Брате. Стій на сторожі України там. Ми будемо тут. Я не знаю, що на тебе чекає – Сварожі Луки чи Рай, але ти назавжди залишишся з нами…

Читайте також. Гурт С.К.А.Й. хоче кліпом об’єднати Україну. Допомогти можуть усі

Тернополяни, пом’янімо разом Героя «Небесної Сотні»! Вічна пам’ять! ІА «7 Днів-Україна» висловлює щире співчуття рідним і близьким загиблого.