Тернопіль: охочі допомогти волонтерам можуть звертатися на “гарячу лінію” (Фото)

подарункиДолучатися до благодійних акції Логістичного центру допомоги бійцям АТО просять тернополян у групі “Народна допомога – Тернопіль.

Нагадаємо, вже 8 місяців у Тернополі працює Логістичний центр допомоги бійцям АТО. З усієї області звозять сюди допомогу небайдужі мешканці та передають посилки діаспоряни з усіх країн світу.

Читайте також. Із Тернопілля у район Старобільська поїхала 30-тонна фура із допомогою (Фото)

Напередодні великого християнського свята Воскресіння Христового тернопільські волонтери готують чергову поїздку в зону АТО. Із пасхальними подарунками планують відвідати кожен блокпост у секторі «С» і чимало бригад, в яких несуть службу не лише тернополяни, а й бійці з інших областей.
Окрім адресних передач і необхідного спорядження, повезуть свіжоспечені паски від активістів “Смаколиків” – усе дбайливо запаковане у великодні набори із паскою, ковбаскою, хроном з бурячком та крашанками.

– Для захисників східних кордонів України важливою є підтримка тилу і вони завжди з радістю приймають гостей у своїх скромних прихистках, – кажуть волонтери Логістичного центру. – Дуже дякують і за вагому допомогу у вигляді взуття та форми, які в період переходу із зимового спорядження на весняне, бійцям украй необхідні.

Читайте також. Тернопіль: склад допомоги бійцям АТО просить допомогти із виварками (Фото)

Власне, закупівля камуфляжів, берців, легших спальних мішків, пошук авто для фронту, адресна допомога цілим бригадам – це зараз основні напрямки роботи Логістичного центру допомоги бійцям АТО.

До речі, волонтери з групи “Смаколики для бійців АТО” вже формують великодні передачі для бійців (див. фото – прим.).

Довідково. Охочих допомогти просять звертатися за телефоном “гарячої лінії” – 097-205-50-55.

Софія Левицька